Teraz Czytasz
Perfekcyjna kreska na oku

Perfekcyjna kreska na oku

kreska na oku

Każda kobieta marzy o perfekcyjnej kresce na powiece. Jej wykonanie może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla kogoś kto nie ma wprawy w posługiwaniu się eyelinerem. Na szczęście jest sposób na to, żeby opanować tę trudną sztukę. Skoro są wzorniki pomagające wprawić się w malowaniu paznokci, regulowaniu brwi to najwyższy czas na wzornik do malowania kresek!

Cat eyes czy smokey eyes to terminy znane wielu kobietom. Niektóre świetnie radzą sobie z malowaniem kreski na oku a inne tęsknie wzdychają za wymarzonym makijażem. Nie jest łatwo namalować kreskę, zwłaszcza jeśli trzymasz eyeliner w ręku pierwszy raz w życiu. Wzorniki do malowania kresek to absolutna nowość na rynku. Ich używanie nie jest wcale trudne. Po przyłożeniu przeźroczystego szablonu do oka, musisz zwrócić uwagę na to, żeby rzęsy wystawały na zewnątrz. Potem wystarczy tylko podążać pędzelkiem poniżej wyznaczonej granicy. Efekt jest zaskakujący! Idealna kreska o wymarzonym kształcie. Do tej pory można wybierać spośród trzech kształtów. Szablony dostępne są w sprzedaży wysyłkowej, ale to pewnie tylko kwestia czasu zanim trafią do sklepów.

kreska na oku

Zanim zdecydujesz się na zakup wzorników, możesz potrenować malowanie kresek w domu. Na początek zacznij od malowania miękką kredką do oczu. Dzięki rysikowi a nie pędzlowi, łatwiej jest pracować nad kształtem i trudniej o pomyłkę. Kiedy już narysujesz wymarzoną kreskę kredką do oczu, chwyć za eyeliner i popraw gotową kreskę tuszem. Dzięki temu, będziesz jedynie odtwarzać powstały wcześniej kształt i przyjdzie ci to o wiele łatwiej niż malowanie kresek od początku.

kreska na oku 2

Wybierając odpowiedni eyeliner, zwróć uwagę na pędzelek. Dla osób początkujących lepszy będzie krótki mazak, który dzięki stabilnej końcówce, sprzyja prostym i równym kreskom. Z drugiej zaś strony, jeśli od początku nauczysz się malować kreski miękkim i cienkim pędzelkiem, żadne eyelinery nie będą ci straszne.

kreska na oku 3

Alternatywą dla każdego rodzaju linerów, która także sprawdzi się w duecie z wzornikiem, jest eyeliner żelowy. Występuje najczęściej w słoiczku a do jego aplikacji używa się sztywnego, dość grubego pędzelka. Wszystko zależy oczywiście od przyzwyczajeń i preferencji, ale uważa się, że dużo łatwiej maluje się nim kreski na oczach.

View Comment (1)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę