Teraz Czytasz
Lakier do paznokci w sprayu

Lakier do paznokci w sprayu

Wszystkie zapracowane dziewczyny, którym brakuje czasu na częste malowanie paznokci mogą odetchnąć z ulgą. Oto nadchodzi prawdziwa rewolucja: lakier do paznokci w sprayu! Wystarczy spryskać paznokcie a po 20 sekundach paznokcie są gotowe.

banner-shake-to-paint-signup

Złośliwość rzeczy martwych nie zna granic. Każdego dnia przekonują się o tym setki kobiet na świecie podczas malowania paznokci. Zawsze wtedy, kiedy lakier schnie na paznokciu zaczyna dzwonić telefon,  swędzieć nos, lub co gorsza, przychodzą goście. Podobno kobieta jest bezbronna tylko wtedy kiedy czeka na wyschnięcie lakieru do paznokci. Od teraz wszystko ma szanse ulec zmianie. Popularna marka lakierów do paznokci NAILS INC. wypuściła na rynek absolutnie innowacyjny produkt: lakier do paznokci w sprayu. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: srebrna i różowa.

Aplikacja tego produktu jest dziecinnie prosta. Lakier w sprayu jest skuteczny tylko w połączeniu ze specjalną bezbarwną bazą 2 w 1. Jest to jednocześnie baza i Top Coat. Należy pomalować paznokcie bezbarwną warstwą i odczekać kilkanaście sekund aż wyschnie. Następnie spryskujemy paznokcie warstwą lakieru w sprayu. Nie da się uniknąć pomalowania palców, jednak i temu da się zaradzić. Zanim umyjesz ręce, pokryj kolor warstwą Top Coatu. Kiedy będziesz miała pewność, że lakier jest suchy, umyj ręce wodą z mydłem. Kolor zostanie jedynie na paznokciach.

Step_By_Step_no_text

Producent deklaruje, że lakier schnie 20 sekund. Jest to czas schnięcia sprayu. Należy do tego doliczyć wysychanie Top Coatu, co trwa nieco dłużej niż deklarowane 20 sekund.

Lakier dostępny jest w Wielkiej Brytanii w cenie 10 funtów za 50 ml. dezodorant. Cena Bazy i Top Coatu w jednym to osiem funtów. Przewidywana dostępność lakieru w Polsce to wiosna 2016, choć ten czas może ulec zmianie.

6e6986be4292c7c603fbc98f84b4e45f

 

Źródło: www.nailsinc.com

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę