Teraz Czytasz
Kasia Zaremba oficjalną Makeup Artist L’Oréal Paris w Polsce

Kasia Zaremba oficjalną Makeup Artist L’Oréal Paris w Polsce

Marka zdecydowała się na współpracę z Kasią Zarembą, która jest ekspertką w zakresie profesjonalnego makijażu. W swojej nowej roli Kasia zadebiutuje oficjalnie podczas jubileuszowego, 70-tego Festiwalu Filmowego w Cannes.

„Jesteśmy dumni z wyboru Kasi Zaremby jako Makeup Artist L‘Oreal Paris. Misją marki jest umożliwienie kobietom w Polsce wykreowania najbardziej zniewalających makijaży  i odkrycie przed nimi tajników paryskiej sztuki makijażu. Dlatego cieszymy się, że Kasia Zaremba dołączyła do zespołu, bo dzięki swoim wybitnym makijażowym umiejętnościom oraz wyjątkowej estetyce potrafi wydobyć prawdziwe piękno każdej kobiety” – komentuje Monika Masewicz, Marketing Director Make-up.

Oficjalne stanowisko Makeup Artist to nie tylko jedna z najbardziej prestiżowych funkcji, ale także dostęp do globalnych trendów, spotkań i nawiązania kontaktów z ekspertami marki z całego świata. To także możliwość korzystania z szerokiej palety produktów do makijażu od L’Oréal Paris oraz wpływ na to, które produkty zostaną wprowadzone na Polski rynek tak, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby Polek.

„Stanowisko Makeup Artist L’Oréal Paris daje duże możliwości rozwoju, zwłaszcza dzięki międzynarodowemu charakterowi firmy. To ogromna szansa dla każdego makijażysty” – mówi Kasia Zaremba.

Podczas zbliżającego się Festiwalu w Cannes, gdzie L’Oréal Paris już od 20 lat jest głównym kreatorem makijaży. Nowa Makeup Artist weźmie udział w wyjątkowym spotkaniu z kluczowymi ekspertami marki z całego świata, będzie uczestniczyć w warsztatach, gdzie zaprezentowane zostaną trendy na nadchodzący sezon.

Kasia Zaremba to profesjonalna makijażystka, związana z branżą od 20 lat. Makijaż jest jej życiową pasją, sposobem na wyrażaniem siebie i wydobywaniem piękna u innych. Kasi ulubionym stylem jest makijaż klasyczny. Lubi podkreślać naturalne piękno i wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej. Na pytanie dlaczego zdecydowała się na współpracę z marką L’Oréal Paris, odpowiada: „Dla mnie L’Oreal Paris to synonim klasyki i elegancji, kreuje trendy i ponadczasowe looki. Moja estetyka jest spójna z filozofią marki, a możliwość tworzenia nowych looków makijażowych i interpretowanie klasyki w nowy sposób zawsze było moim marzeniem.”

Kasia Zaremba pracuje dla największych stacji telewizyjnych w Polsce (POLSAT, TVN, TVP). Jest odpowiedzialna za przygotowanie makijaży do większości show telewizyjnych, takich jak Taniec z Gwiazdami (Key Makeup Artist), Voice of Poland, Must Be the Music, Top Model, Trinny&Susannah Dress Poland i inne. Jest osobistą makijażystką KORY, stale współpracuje
z Marią Sadowską, Danutą Stenką, Patricią Kazadi, Nataszą Urbańską. Kasia regularnie przygotowuje makijaże do sesji fotograficznych, modowych i okładkowych polskich magazynów kobiecych (Gala, Viva!, Glamour). Pracuje również przy produkcjach reklamowych i teatralnych.

Do tej pory dla L’Oréal Paris zrealizowała wyjątkową kampanię maskar z gamy Volume Million Lashes„Mała czarna wśród tuszów do rzęs”.

 

 

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę