Teraz Czytasz
Ulubieniec w nowym wydaniu – poznajcie Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan

Ulubieniec w nowym wydaniu – poznajcie Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan

Wszyscy lubimy przyzwyczajać się do sprawdzonych sposobów na to, aby poprawić jakość naszego życia, dlatego też zdarza się, że wszelakie modyfikacje często wprowadzają pewien niepokój. A gdyby tak mieć pewność, że to, co dobre, stało się jeszcze lepsze? Teraz to możliwe – marka Bourjois, autor kultowego podkładu Healthy Mix, stworzyła jego ulepszoną wersję, która bez wątpienia skradnie Wasze serca!

Bourjois – paryska jakość przez dziesięciolecia

Choć od Paryża nas – Polaków – dzielą setki kilometrów, nie zmienia to faktu, że marka Bourjois na stałe już zapisała się na listach rodzimych makijażowych bestsellerów. Na powodzenie tych produktów składa się kilka znaczących czynników, spośród których głównym jest niebagatelne doświadczenie ich twórców. Historia Bourjois sięga bowiem aż 1863 roku – wtedy to Alexander Napoleon Bourjois stworzył pierwsze kolorowe kosmetyki z wosku, które przeznaczone były głównie do charakteryzacji aktorów występujących we francuskich teatrach. Ich cechą wyróżniającą była przede wszystkim innowacyjna formuła, o wiele lżejsza niż w dotychczas stosowanych produktach. Nic zatem dziwnego, że ta nowa propozycja zdecydowanie przypadła do gustu ówczesnym konsumentkom i zaczęła zataczać wśród nich coraz to szersze kręgi.

Niekwestionowanym bestsellerem okazał się róż The Little Pot Round Blusher powstały w opatentowanym przez Bourjois procesie wypiekania, a zarazem późniejszy sztandarowy produkt marki. Twórcy jednak nie osiedli na laurach i wkrótce poszerzyli swoją ofertę, proponując kolejne hity dedykowane już nie tylko aktorskiej społeczności, lecz również odbiorcom z wszelkich innych środowisk. Duży nacisk położono nie tylko na stronę estetyczną, ale także bezpieczeństwo stosowania – kosmetyki Bourjois bowiem zostały odznaczone przez Akademię Medyczną certyfikatem jakości i bezpieczeństwa dla skóry. To podejście oraz stały rozwój portfolio sprawiły, że już na początku XX wieku Bourjois szturmem zdobyła także rynki zagraniczne i dziś marka może pochwalić się regularną sprzedażą w niemal 80 krajach całego świata.

Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan – nowa ulepszona formuła

Wyjątkowa nuta paryskiego szyku marki Bourjois zawarta jest między innymi w ich legendarnym podkładzie Healthy Mix. To produkt doskonale znany nie tylko miłośnikom skomplikowanych technik makijażu, ale także tym z nas, którzy cenią sobie szybki efekt przy minimalnym nakładzie pracy. Bourjois Healthy Mix to bowiem propozycja idealnie wpasowująca się w codzienną rutynę makijażową, a to dzięki lekkiej rozświetlającej formule zapewniającej świeżość i promienność każdego typu skóry przez cały dzień.

Zawarty w podkładzie kompleks witamin C, E oraz B5 gwarantuje działanie nawilżające i pielęgnujące, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nawet mimo pełnego makijażu skóra nieprzerwanie oddycha i prezentuje się po prostu zdrowo. Mało tego – podkład ten to także wsparcie w pielęgnacji anti-aging, gdyż skutecznie opóźnia procesy starzeniowe skóry. Wybierając Bourjois Healthy Mix, nie ryzykujemy efektem tzw. maski – podkład ten, choć posiada solidne krycie, zapewnia totalnie naturalne wykończenie. Obecnie możemy korzystać z ulepszonej wersji podkładu – Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan – co jest swoistym ukłonem w stronę wszystkich tych, którym leży na sercu dobrostan środowiska. Produkt ten zawiera bowiem aż 85% naturalnych komponentów i jest całkowicie wegański, co w dzisiejszych czasach stanowi podejście na wagę złota! Warto także wspomnieć o imponującej palecie kolorystycznej – podkłady Healthy Mix Clean & Vegan występują w tak wielu odcieniach, że ich dobór to pestka nawet dla mniej wprawionych w sztuce makijażu.

Mawia się, że lepsze bywa wrogiem dobrego, ale w przykładu podkładów Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan powiedzenie to absolutnie nie ma racji bytu. Nowa formuła wciąż bowiem cechuje się wszystkim, za co dotychczas pokochaliśmy te podkłady, a dodatkowo jest kolejnym potwierdzeniem, że marka Bourjois od dziesięcioleci staje frontem do klienta. Wegański podkład podkreślający naturalność, maskujący niedoskonałości, a do tego pielęgnujący skórę? Trudno o lepszy wybór!

Artykuł partnerski cocolita.pl

 

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę