Teraz Czytasz
Ułóż na stole piękny zestaw sztućców

Ułóż na stole piękny zestaw sztućców

Spotkanie przy wspólnym stole to przede wszystkim czas rozmów i wspólnej celebracji bycia ze sobą w towarzystwie. Nie ma oczywiście jadalni bez smakowitych potraw, które często same w sobie stanowią piękną ozdobę. Sycić wzrok można nie tylko jedzeniem, ale i tym, na czym zostało podane. Poza zastawą stołową kluczowym elementem wystroju miejsca spożywania posiłku są sztućce. Przyjrzyjmy się zatem tej kategorii produktów i sprawdźmy, co ma do zaoferowania katalog sklepu internetowego Piękno w domu.

Jaki zestaw sztućców dobrać do danej stylizacji?

Podstawę asortymentu tej części e-sklepu Piękno w domu stanowią wyroby trzech marek: Altom, Gerpol i Aneks. Klienci mogą wybrać, czy kupić zestaw sztućców na 2, 3, 6 lub 12 osób. Wśród propozycji znajdują się produkty wyróżniające się nowoczesnym designem, choć problemu nie sprawia także nabycie sztućców o klasycznym wyglądzie lub nawet pasujących do specjalnie postarzanych wnętrz jadalni czy salonu.

A co powinno znaleźć się w komplecie sztućców? Wybór jest na tyle duży, że znajdują się tutaj widelce, noże i łyżeczki w różnych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Część modeli wyróżnia elegancki połysk, a jeszcze inne są matowe, przez co nadają się do bardziej dyskretnych aranżacji stołu. Większość asortymentu stanowią oczywiście srebrne egzemplarze, ale złoty komplet sztućców też pojawia się w ofercie sklepu. Warto dodać, że każdy klient równie dobrze może w sklepie internetowym Piękno w domu kupić sztućce na sztuki.

Należy ponadto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Przeważnie jest to wysokiej klasy stal nierdzewna. Jest przy tym tak dostosowana do potrzeb użytkowników, że zestaw sztućców można bez obaw myć w zmywarce. Niektóre modele uzupełniają drewniane elementy, dzięki czemu sztućce tego rodzaju pasują do jadalni urządzonych w stylu rustykalnym lub boho. Natomiast wspomniane już sztućce o złotym wybarwieniu to idealna propozycja dla osób, które preferują styl glamour.

Sprawdź więcej na: https://www.pieknowdomu.pl/wyposazenie-kuchni/sztucce.html

Wybieramy komplet sztućców – kilka propozycji

Nasze rekomendacje zaczniemy od prezentacji kilku kolekcji sztućców marki Altom Design. Interesującą propozycją jest linia produktów Future, które odznaczają się nowoczesnym wzornictwem. Zestaw sztućców na 12 osób o lustrzanym połysku składa się z widelców, łyżek i noży obiadowych, łyżeczek do kawy lub herbaty oraz widelczyków do ciasta. Równie elegancki, choć bardziej stonowany projekt wyróżnia kolekcję Altom Design Natural, w której zastosowano zdobienia imitujące drewno, kamień czy glinę.

Na szczególne zainteresowanie zasługuje rozbudowany komplet sztućców Gerpol Bella. Wszystkie 68 elementów mieści się w gustownej, skórzanej walizce. To przykład klasycznego, ponadczasowego wzornictwa. W zestawie oprócz tradycyjnych sztućców obiadowych znajduje się m.in. łyżki wazowe, do sosu i do sałaty, a także widelec do mięs oraz łyżeczka do cukru i łopatka do tortu. Mimo polerowanego wykończenia wszystkie egzemplarze można myć w zmywarce. Ponadto producent udziela gwarancji na 20 lat, co stanowi dodatkowy atut tego kompletu.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę