Teraz Czytasz
Topy hybrydowe – co trzeba o nich wiedzieć?

Topy hybrydowe – co trzeba o nich wiedzieć?

Top stanowi produkt, bez którego ciężko wyobrazić sobie stylizację hybrydową. Dlaczego? Wyjaśniamy w poniższym wpisie!

Co to jest top hybrydowy?

Po pierwsze – top topowi nierówny. Nie chodzi tutaj jedynie o jakość, ale przede wszystkim o charakterystyczne cechy, które pozwalają na uzyskanie różnych efektów końcowych – jedne gwarantują piękny, długoterminowy połysk, podczas gdy inne zachwycają wyjątkowym matem.

Mimo wszystko produkty tego typu pełnią szereg podobnych funkcji, do których należą m.in.: zabezpieczenie manicure’u przed uszkodzeniami i stworzenie tarczy ochronnej dla delikatnych zdobień, podkreślenie koloru użytej hybrydy czy zwiększenie trwałości.

Topy hybrydowe Indigo Nails

W aktualnej ofercie Indigo Nails znaleźć można topy do rozmaitych zastosowań – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe/topy-hybrydowe. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z nich.

Tip Top

Bardzo chętnie wybierany, najbardziej uniwersalny top Indigo, który nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu w lampie. Nie pęka, nadaje piękny, długotrwały połysk i może funkcjonować zarówno jako podkład, jak i zabezpieczenie dla pyłków lustrzanych.

Wet Look

Elastyczny top żelowy, który cieszy się równie wysoką popularnością co Tip Top. Klientki cenią go m.in. za to, że znakomicie zabezpiecza zdobienia, wygodnie się nim pracuje czy pozwala wymodelować perfekcyjną linię światła.

Dry Top

Dry Top to produkt hybrydowy bez lepkiej warstwy, który stanowi idealną podstawę do wcierania lustrzanych pyłków.

Super Matte

Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt zapewniający piękne matowe wykończenie. Nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu i rozpuszcza się w removerze.

Removable Top

Klasyczna pozycja w portfolio Indigo. Jest to top, którego można używać do hybrydy, żelu bądź akrylu. Dzięki swojej elastyczności można aplikować go na bardzo cienkie stylizacje, łącząc go z Liquid Base lub Pedicure Base.

Topless

Top hybrydowy, którego charakterystyczną cechą jest obecność srebrnej drobinki. Nie ma warstwy lepkiej i rozpuszcza się w removerze.

Topciuszek

Podobnie jak Topless posiada drobinkę, w tym przypadku jest ona multikolorowa, i podobnie jak on nie zostawia lepkiej warstwy oraz rozpuszcza się w removerze.

Chcesz dowiedzieć się więcej o topach? Odwiedź oficjalny serwis Indigo Nails!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę