Teraz Czytasz
Świętujemy Międzynarodowy Dzień Kota

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Kota

Miaaaaaauuuuu… 17 lutego oficjalnie świętujemy Międzynarodowy Dzień Kota. Wszystkie Mruczki, Puszki i Kiciulki tego dnia zasługują na wszystko co najlepsze.

Dobrze wiemy, że koty rządzą światem, a my… no cóż. Jako wiernym sługom pozostaje nam dbać o nasze kochane futrzaki, dogadzać im i zapewniać zabawę. Dobrze znamy tych, którzy mają kota na punkcie kotów. Gadżetów, dodatków i akcesoriów z wizerunkiem tych uroczych zwierzaków nigdy dość! Aby godnie uczcić Międzynarodowy Dzień Kota, proponujemy kilka drobiazgów, dzięki którym oboje zamruczycie z radości.

Na kanapie

Nawet 16 godzin – tyle czasu w ciągu doby koty poświęcają na sen. Wylegują się godzinami dbając o swoją wygodę. Możesz śmiało brać z nich przykład. Zadbaj o komfort sypialni urządzając ją dodatkami z kocią podobizną. Czarno-biała pościel w koci wzór sprawi, że nigdy nie będziesz chciał wyjść w łóżka. Idealnym towarzyszem popołudniowej drzemki będzie koc z tej samej serii. Do tego kilka poduszek, koniecznie utrzymanych w czerni i bieli doda klasy, a przede wszystkim zadba o naszą wygodę.

Z gracją przy stole

Wyobraź sobie piątkowy wieczór (tak, Dzień Kota w tym roku przypada w piątunio – kociątunio), kiedy nareszcie możesz przyrządzić świąteczną kolację, którą zjesz w towarzystwie swojego ukochanego… zwierzaka. Ulubiona herbata w kocim kubku lub bawarka w asyście mlecznika oraz cukiernicy. Masło możesz śmiało podać w stylowej maselniczce, a do tego paterka, pojemniczki, przyprawniki i miseczki… Ktoś powie, że to przesada, ale my dobrze wiemy, że kocich dodatków po prostu nie można sobie odmówić.

Mini sposoby na wielki uśmiech

Koty są wszędzie! Nie bez powodu są tak chętnie oglądami bohaterami filmików na Youtube, których ilość rośnie lawinowo, tak jak liczba odsłon. Koty poprawiają humor, rozluźniają, sprawiają, że nawet najbardziej stresujący dzień staje się lepszy. A propos stresów… udowodniono, że najwięcej trudnych chwil przeżywamy każdego dnia w pracy. Długopis z kotem, zakładka, magnes, a może spinacz? Wybierz swój mini sposób na uśmiech, nawet w ciężkich sytuacjach.

Veni Vidi Kici Kici!

Kryjówki kocie potrafią zaskoczyć. Twój kot zna sekretne półki i kąty w domu, o których Ty nawet nie miałeś pojęcia. Jeśli tak samo jak on, masz w sobie duszę podróżnika i odkrywcy, zawieszka na bagaż w kształcie kota to najbardziej praktyczny prezent, jaki możesz otrzymać. Z każdej podróży przywozisz zdjęcia? Opraw je w kocią ramkę, albo po prostu przyczep je do lodówki. Oczywiście magnes w kształcie kota trzyma lepiej. Nie, wcale nie chodzi o to, że ma kocie pazury.

Koci przyjacielu – obyś miauuuu wspaniały piątek!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę