Teraz Czytasz
Prezent na walentynki dla niego i dla niej

Prezent na walentynki dla niego i dla niej

Walentynki to święto, które ma równie dużo zwolenników, co przeciwników. Dla zakochanych jest ulubioną okazją do świętowania. Poszukujący miłości mogą jednak w ten dzień bardziej odczuwać brak drugiej połówki. Traktujmy zatem dzień 14 lutego, jak okazję do podziękowania wszystkim bliski za to, że… są!

Za jeden uśmiech

Każda okazja jest dobra, aby wywołać uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Można stwierdzić, że poczucie humoru przydaje się w związku niezależnie od sytuacji – pozwala rozwiązać niejeden konflikt i spędzić ważne dni w wesołej atmosferze. Walentynki to idealne święto, by osobie, która zna nasze tajemnice i słabości, podarować coś zabawnego. Idealnym prezentem dla pani ze słabością do zakupów będzie skarbonka Their Money, która raz na zawsze rozwiąże problem z podziałem domowego budżetu. A jeśli nie wiadomo, kto w tym związku tak naprawdę rządzi – zestaw kubków Mr Right i Mrs Always Right powinien wprowadzić w tej kwestii jasne zasady.

 

Za miłość do zwierząt

Jak wiadomo, nie ma silniejszego związku niż związek człowieka z… kotem. Jeśli Twój partner lub partnerka ma kota na punkcie kota – nie walcz z tym, lecz również go pokochaj! Wielbicielkę lub wielbiciela dachowców, persów i  innych prawie-tygrysów zachwyci kolekcja Miau, którą tworzą elementy kuchennej zastawy zdobione wzorem uroczych kotków. A jeśli Twojej drugiej połówce największe szczęście przynosi własny czarny kot – udanym prezentem będzie miękki koc z motywem czarnych i białych futrzaków. Istnieje szansa, że będzie to również ulubiony koc puchatego czworonoga!

Za wspólne wieczory

Luty potrafi jeszcze zaskoczyć mroźną, zimową aurą. Szybko zapadający mrok i hulający za oknem wiatr sprawiają, że wielu domatorów jeszcze chętniej zaszywa się we własnych czterech kątach. Jeśli chcesz umilić ten czas ukochanej osobie – podaruj jej ciepły szlafrok lub zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała po kąpieli. Zimowe wieczory, nie tylko w dniu Świętego Walentego, są o wiele bardziej przyjemne, jeśli spędzamy je z kimś bliskim. Aby stworzyć ciepłą aurę wyposaż wnętrze w aromatyczne świece i ramki ze zdjęciami przypominającymi o wspólnie spędzonych chwilach. Wśród tak wyjątkowej oprawy domowego wnętrza w Dniu Świętego Walentego, ciepłe słowa, będące wyrazem miłości i troski, będą najpiękniejszym podarunkiem dla bliskiej osoby.

Młodzieńcze zauroczenie, przyjaciel ze szkolnej ławki, ukochani rodzice czy wielka miłość – niezależnie od tego, kim dla Ciebie jest, w dniu 14 lutego obdarz go uwagą, troską i symbolicznym upominkiem prosto z serca.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę