Teraz Czytasz
Pyszne desery na pożegnanie wakacji

Pyszne desery na pożegnanie wakacji

Niestety co roku przychodzi ten moment, w którym musimy pożegnać wakacje, a wraz z nimi lato, długie dni i wysokie temperatury. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na walkę z jesiennym przesileniem i nadchodząca w związku z tym chandrą.

Powiedz stop jesiennej chandrze!

Jednym ze sprawdzonych przepisów na jesienną chandrę jest oczywiście… jedzenie! Najlepiej w tej materii sprawdzają się desery, który osładzają trudny okres. Poza tym warto zadbać o naszą odporność, co w sumie nie jest takie trudne. Przede wszystkim trzeba trzymać się kilku sprawdzonych zasad, do których należą:

  • noszenie ciepłej odzieży wierzchniej (należy jednak pamiętać, że nadmierne przegrzewanie się nie jest dobrym rozwiązaniem i może prowadzić do rozwoju infekcji!);
  • uprawienie sportu (np. bieganie, siłownia, basen lub aerobik), hartowanie oraz częste spacery;
  • rozwijanie swoich pasji, spędzanie czasu na hobby (np. dobra książka lub wciągający film) oraz częste spotkania towarzyskie z najbliższymi znajomymi i rodziną;
  • stosowanie diety bogatej w kwasy tłuszczowe, białko oraz witaminy.

Chandra pokonana, a więc czas na słodkie ucztowanie!

Osłódźmy sobie koniec lata z przepysznymi deserami!

Jeśli nasza pierwsza rada dotycząca walki z jesienną chandrą spodobała Ci się najbardziej, to z pewnością docenisz poniżej zaprezentowane przepisy na pyszne desery:

No to jak, który przepis wybieracie na pierwszą bitwę z jesienią?

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę