Teraz Czytasz
Najlepsze oferty telewizji 4K w Wielkopolsce – ranking dostawców

Najlepsze oferty telewizji 4K w Wielkopolsce – ranking dostawców

Telewizja 4K jest coraz częściej wybierana przez klientów w całym kraju. Użytkownicy doceniają ją za znakomitą szczegółowość obrazu i dźwięku. Jakie oferty mogą zainteresować klientów z Wielkopolski?

Czym charakteryzuje się telewizja w jakości 4K?

Rozdzielczość 4K to 3840 × 2160 pikseli. W niektórych przypadkach jest także określana jako 4096 × 2160 pikseli. Często porównuje się ją do rozdzielczości Full HD, jednak charakteryzuje się ona aż czterokrotnie większą liczbą pikseli, co znacząco wpływa na jakość obrazu. Aby cieszyć się oglądaniem filmów, seriali i programów w znakomitej jakości, oprócz telewizora o przekątnej co najmniej 50″, potrzebny jest również dekoder, a także stabilne i szybkie połączenie internetowe.

Dostawcy telewizji 4K w Wielkopolsce – kto oferuje atrakcyjny pakiet usług?

Użytkownicy z Wielkopolski często decydują się na usługi operatorów, takich jak Vectra i INEA. Są to znani dostawcy telewizji i Internetu. Ten aspekt ma dość duże znaczenie, ponieważ nie brakuje lokalnych firm, które zapewniają wysoką jakość oferowanego pakietu, który w praktyce może nie spełniać oczekiwań klientów. Dlatego warto wybrać sprawdzone rozwiązania, a takie oferują właśnie Vectra i INEA. Czym charakteryzują się ich oferty?

Dostawcy telewizji i Internetu – czy te dwie usługi są od siebie zależne?

Wspomniano wcześniej, że do odbioru telewizji 4K potrzebny jest dekoder. Sygnał jest zwykle przesyłany przez kablówkę lub Internet, jednak coraz częściej stosowana jest właśnie druga opcja. Vectra i INEA mają ją w swojej ofercie.

Pakiet telewizji 4K i Internetu od Vectra

Vectra proponuje pakiet telewizyjny w standardzie 4K, który obejmuje 168 kanałów, a także Internet o prędkości 150 Mb/s. W ramach usługi użytkownik otrzymuje również dekoder 4K Ultra HD, który umożliwia korzystanie z rozrywki w najlepszej jakości. Dużym atutem jest również to, że klient może korzystać z obszernej biblioteki VOD, gdzie znajdują się filmy w rozdzielczości 4K.

Pakiet telewizji 4K i Internetu od INEA

Operator INEA jako pierwszy zaproponował klientom w Wielkopolsce telewizję 4K. Aktualnie można z niej korzystać dzięki dekoderowi 4K HIWAY z funkcją Wi-Fi. Dużym atutem takiego rozwiązania jest to, że można korzystać z rozrywki za pośrednictwem zarówno kanałów telewizyjnych, jak i platform, takich jak YouTube czy serwis VOD. Ofertę elastycznej telewizji w podstawowej wersji można nabyć już od 9,90 zł miesięcznie. Kolejne paczki tematyczne kanałów można dowolnie włączać i wyłączać bez dłuższego zobowiązania, nawet na jeden miesiąc.

INEA to najlepszy dostawca usług internetowych?

Telewizja 4K od INEA jest również atrakcyjnym rozwiązaniem z innego powodu. Poznański operator oferuje najszybszy Internet w Polsce. Ten najszybszy Internet dociera do użytkowników przez światłowód symetryczny, który zapewnia prędkość wysyłania i pobierania danych wielokrotnie wyższą niż 1 Gb/s.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę