Teraz Czytasz
Przegląd najciekawszych zlewów kuchennych na rynku

Przegląd najciekawszych zlewów kuchennych na rynku

Zlew kuchenny przede wszystkim musi być solidny, świetny jakościowo oraz funkcjonalny. Walory estetyczne zdecydowanie zajmują tutaj drugie miejsce, ale co, jeśli powiemy Ci, że z łatwością można połączyć oba te aspekty i postawić je razem na pierwszym miejscu? Producent Franke wypracował idealne połączenie funkcjonalności z nowoczesnym, eleganckim designem zlewozmywaków. Zapraszamy na przegląd zlewów kuchennych na rynku!

Zlew kuchenny, na którego zakup się zdecydujesz przede wszystkim musi być solidnie i precyzyjnie wykonany tak, aby mógł posłużyć Ci przez wiele lat jego eksploatacji. Marka Franke w swojej ofercie posiada wiele różnych, solidnie wykonanych zlewozmywaków. Nasi klienci oraz architekci najczęściej decydują się na zakup zlewozmywaków granitowych Franke. Granit to twardy oraz odporny na wszelkie uszkodzenia i zarysowania materiał, który dobrze pielęgnowany może zachować swoje właściwości aż kilkadziesiąt lat. Jeżeli chodzi o producenta Franke, to różnorodnych zlewozmywaków granitowych znaleźć możemy mnóstwo, poczynając od wyboru wymiarów, przez kształty aż po barwy. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego wierzymy, że każdy klient znajdzie wśród oferty Franke coś dla siebie.

Mówi się, że zlewozmywaki Franke, to funkcjonalność oraz bezkompromisowa jakość- zdecydowanie możemy się pod tym podpisać, dodając jeszcze ich różnorodność!

zlew do kuchni 2

Zlewozmywaki ceramiczne Franke znajdziemy w takich kolorystykach jak między innymi klasyczna biel, elegancka czerń, czy ponadczasowe odcienie beżu. Zlewy ceramiczne znane są ze swojej ogromnej odporności na uszkodzenia mechaniczne, o które w każdej kuchni nie ciężko. Taki zlew bez obrażeń, przetrwa nawet uderzenie o jego powierzchnię najcięższym garnkiem czy patelnią. Dodatkowo zlewozmywak ceramiczny jest praktycznie niemożliwy do zarysowania, dlatego to kolejny powód, dla którego jest on tak bardzo popularny.  Zlewozmywak ceramiczny Franke Kubus, to połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową klasyką. Finezyjny projekt, pierwszorzędna jakość oraz precyzyjne wykonanie. Zlewozmywaki ceramiczne Franke zaprojektowane są w minimalistyczny sposób, dlatego świetnie wpasują się do każdego wnętrza i będą z nim spójne.

Kolejnym rodzajem zlewozmywaków kuchennych są zlewy wykonane ze stali. Producent Franke w swojej ofercie posiada wiele różnych rodzajów tych zlewów. Wybierać możemy między zlewami z powierzchnią odkładczą na umyte naczynia bądź owoce lub warzywa, a także pomiędzy zlewozmywakami, które jej nie posiadają. Możemy zdecydować się na zlewozmywaki jedno, dwu bądź więcej komorowe w zależności od potrzeb naszych i naszych domowników. Zlewy wykonane ze stali mają to do siebie, że są bezawaryjne, a także bardzo łatwe w utrzymaniu ich w czystości. Doskonale wpasują się do kuchni w stylu nowoczesnym, industrialnym oraz minimalistycznym.

zlew do kuchni 1

Ponadto zlewozmywaki firmy Franke wyposażone są w wiele innowacyjnych technologii i nowoczesnych rozwiązań, które niewątpliwie podnoszą komfort ich użytkowania. Jedną z nich jest technologia Sanitized® z jonami srebra, która sprawia, że zlewozmywak w nią wyposażony jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. W takim pomieszczeniu jakim jest kuchnia, która jest sercem domu oraz w której wiele się dzieje, na pierwszym miejscu powinna stawiać higienę. Technologie zawarte w zlewozmywakach Franke stawiają ją na pierwszym miejscu.

Podejmując decyzję o wyborze zlewozmywaka do Twojej kuchni powinieneś mieć pewność, że wybór jest przemyślany i pozwoli Ci na jego bezawaryjną i długoletnią eksploatację. Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą zlewozmywaków marki Franke!

Artykuł sponsorowany.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę