Teraz Czytasz
Produkty sportowe i turystyczne w atrakcyjnych cenach w Decathlon!

Produkty sportowe i turystyczne w atrakcyjnych cenach w Decathlon!

Decathlon zatrudnia na całym świecie 70 000 pracowników, wszyscy mają wspólny cel i misję: “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Decathlon zatrudnia na całym świecie 70 000 pracowników, wszyscy mają wspólny cel i misję: “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. We wszystkich krajach, gdzie są obecni, jest taka sama, silna kultura firmy i przyświecają nam te same 2 główne wartości: witalność, odpowiedzialność. Innowacje znajdują się w samym centrum uwagi i pracy Decathlonu: od działu badań poprzez jednostki sprzedaży, dział koncepcji, design, produkcję i logistykę. Obecnie sieć sklepów sportowych Decathlon posiada ponad 1500 salonów w 49 krajach świata i jest obecna na 5 kontynentach.

Marki Pasji Decathlon

Ekipy naszych dwudziestu marek Pasji wkładają całą energię w tworzenie produktów technicznych, ładnych, prostych i zawsze w jak najniższej możliwie cenie. Te produkty przeznaczone są dla wszystkich pasjonatów, od początkujących do zaawansowanych sportowców i są dostępne tylko i wyłącznie w Decathlonie.

Chociaż w sklepach Decathlon znaleźć można również produkty największych światowych producentów sprzętu sportowego, to jednak sklep zdecydowanie słynie ze swoich marek własnych, zwanych Markami Pasji. Każda marka w sklepie Decathlon odpowiada za inną dyscyplinę sportową, a wśród najbardziej uznanych marek należy wymienić: Artengo, B’twin, Domyos, Kalenji, Kipsta, Nabaiji, Newfeel, Quechua.

Kod promocyjny Decathlon z kartą lojalnościową

Jak uzyskać jeszcze więcej korzyści w sklepach Decathlon? Załóż kartę Decathlon i zyskaj prawo do takich korzyści jak bezterminowe prawo zwrotu i wymiany produktu w każdym sklepie Decathlon, dożywotnia gwarancja na wszystkie rowery marki B’twin, dostęp do wszystkich paragonów w formie elektronicznej czy Decathlon rabat po zgromadzeniu 1000 punktów na koncie! Z kartą Decathlon zakupy są jeszcze prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – a im częściej dokonujesz zakupów, tym więcej zyskujesz. Aby odebrać w Decathlon kod promocyjny w postaci e-bonu o wartości 20 zł wystarczy zgromadzić 1000 punktów (według przelicznika 1 wydana złotówka = 1 punkt).

Sprawdź produkty w atrakcyjnych cenach w Decathlon i skorzystaj z rabatów nawet do -80%!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę