Teraz Czytasz
Czy opłaca się używać lakieru hybrydowego ?

Czy opłaca się używać lakieru hybrydowego ?

Nowe produkty, które pojawiają się w branży kosmetycznej, traktowane są bardzo często z dużą rezerwą. Kremy na zmarszczki o mocy lasera brzmią tak nieprawdopodobnie, że nic dziwnego, że zbyt idealne oferty są dla klientek salonów piękności wyraźnie podejrzane. Czasem jednak w gąszczu magicznych preparatów i zabiegów poprawiających urodę zdarzają się takie, którym warto poświęcić więcej uwagi, gdyż korzyści jakie ze sobą niosą, są więcej niż zadowalające.

Pozostając przy tym temacie należało by wspomnieć między innymi o nowości wśród lakierów do paznokci. Produkty z tej kategorii oparte są między innymi na składnikach podobnych, jak w tradycyjnej wersji tego kosmetyku oraz na dodatku specjalnego żelu. Funkcjonujące pod nazwą lakierów hybrydowych ostatnimi czasy robią prawdziwą furorę wśród klientek salonów kosmetycznych, jednak czy ich popularność nie jest spowodowana jedynie modą? Czy produkt ten naprawdę posiada tak atrakcyjne właściwości?

Specyfika lakieru hybrydowego

Lakier hybrydowy do paznokci jest obecnie na tyle popularny, że można go znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w całej masie ofert internetowych. Z uwagi na ilość producentów zajmujących się dostarczaniem tego typu asortymentu do sprzedaży detalicznej można być również pewnym, że otrzymamy wybór (zarówno pod względem ceny, pojemności, jak i palety kolorów). Nakładanie lakieru hybrydowego w zasadzie nie różni się od zwykłego użycia innych lakierów. Jak już zostało wyżej wspomniane, skład produktu jest tu jednak wzbogacony, co przekłada się na szereg dodatkowych właściwości tak pomalowanej płytki paznokcia. Tak jak w przypadku zwykłego lakieru wystarczą jedynie dwie warstwy by uzyskać ładny i intensywny kolor. W ramach oferty lakierów hybrydowych dostępne są zarówno wersje 3in1, jak i osobne produkty do podkładu, malowania i nabłyszczania. Również wydajność tychże wyrobów stoi tutaj na bardzo podobnym poziomie, co na pewno ucieszy każdą amatorkę malowania paznokci. Jedyna różnica polega na utwardzaniu lakieru, gdyż w przypadku hybrydowych lakierów wymagane jest użycie specjalnej lampy LED lub UV, która w już w niecałą minutę ładnie wysusza nałożoną powłokę. Jeśli dodamy do tego setki odcieni we wszystkich kolorach tęczy, to okazuje się, że wyroby z tej serii są więcej niż dobrą inwestycją (oczywiście paleta kolorów uzależniona jest od konkretnego producenta).

Korzyści z przejścia na lakier hybrydowy

Zatem kwestie techniczne mamy już za sobą, pora więc przejść do tego, na czym można skorzystać dokonując tej zmiany w swoich przyzwyczajeniach. Oczywistym jest, że eksperymentowanie z nowymi lakierami może być odrobinę zniechęcające, jednak jeśli bliżej przyjrzymy się profitom i zaletom tychże produktów, szybko zrozumiemy, iż za niewielką cenę można tu uzyskać bardzo dobrą jakość oraz zadbać o skórę dłoni i kondycję płytki paznokci. Najważniejszą zaletą dotyczącą lakierów hybrydowych jest fakt, że ich powłoka jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym może wytrzymać nawet do 3 tygodni. Zwykłe lakiery zaledwie po kilku dniach nadają się jedynie do zmycia, a jak wiemy aceton bardzo wysusza skórę. Im częściej więc zmieniamy kolor tym paznokcie stają się słabsze – w przypadku wersji hybrydowej nie ma tego problemu. Poza tym:
– by wykonać ok. 25-30 zabiegów wystarczy 15 ml lakieru,
– paleta kolorystyczna oraz efekt końcowy są bardziej estetyczne, a lakier równomiernie się rozprowadza, bardzo dobrze podkreślając głębie użytej barwy,
– bezproblemowe usunięcie,
– relatywnie niski koszt malowania w salonie kosmetycznym (prywatnie trzeba liczyć się z kupnem lakieru oraz lampy utwardzającej),
– lakier hybrydowy jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż tipsy czy paznokcie żelowe,
– może jest stosować każdy, dlatego jest to gama bardzo uniwersalnych produktów.

Dziękujemy portalowi StylMody.pl  za współpracę merytoryczną.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę