Teraz Czytasz
Obrączki ślubne – z brylantami a może bez?

Obrączki ślubne – z brylantami a może bez?

Obrączki ślubne towarzyszą Młodej Parze podczas ceremonii zaślubin oraz w dalszym wspólnym życiu. Stąd dążenie do wybrania obrączek, które nie tylko będą pięknie się prezentowały, ale również okażą się wygodne w trakcie codziennego użytkowania. Sklep jubilerski SUNDIAMORE ma w swojej ofercie ponad 200 własnych wzorów obrączek cieszących się uznaniem Klientów. Wśród nich znajdą Państwo zarówno nieskomplikowane modele jak i te bardziej wyraziste z racji swego nietuzinkowego kształtu czy też dodatkowych kompozycji wykonanych z brylantów.

Obrączki ślubne – czego od nich oczekujemy?

Obrączki ślubne z założenia kupowane są na całe życie. Małżonkom zależy oczywiście, aby ich obrączki jak najdłużej zachowały pierwotny wygląd. Grubość powinna zatem być na tyle duża, aby nie ulegały one deformacjom w trakcie wykonywania codziennych czynności takich jak chociażby noszenie ciężkich zakupów. Obrączki powinny również mieć odpowiedni kształt, który umożliwi zachowanie ich blasku przez długi czas. Idealnie sprawdzają się obrączki DOTYK CZUŁOŚCI, które z racji swojego obłego kształtu długo pozostają lśniące a ich grubość sprawia, że nie odkształcają się podczas użytkowania. Obrączki płaskie są bardzie podatne na powstanie zarysowań. Z tego też względu warto wybrać nawet lekko wyprofilowane obrączki. W SUNDIAMORE wykonywane są obrączki o różnych kształtach, również te całkowicie płaskie. Klienci mają jednak świadomość, że ich obrączki mogą szybciej nosić ślady użytkowania dlatego też zwracają większą uwagę na sposób użytkowania.

Zastanawiasz się czy wybrać obrączki z brylantami czy bez?

Zdecydowanie powinniśmy przemyśleć kwestię wytrzymałości obrączki przed jej zakupem. Jeśli decydujemy się na zakup obrączki z brylantami koniecznie skorzystajmy z usług sprawdzonej firmy jubilerskiej. Oprawa brylantów wymaga najwyższego kunsztu jubilerskiego. Są złotnicy, którzy nawet po wielu latach praktyki zlecają oprawę brylantów kolegom po fachu z większymi kwalifikacjami. Jeśli jednak brylanty zostaną należycie oprawione, nie tylko będą pięknie lśniły, ale również będą trzymały się w obrączce niezwykle mocno. Część osób rozważających zakup obrączki z brylantami ma również obawy związane z możliwością późniejszego powiększenia bądź też zmniejszenia obrączek. Jednak każde obrączki zakupione w sklepie jubilerskim SUNDIAMORE mogą zostać powiększone lub pomniejszone jeśli zajdzie taka potrzeba. Już na etapie projektu wzorów zostały one tworzone tak, aby możliwe było ich bezpieczne powiększenie lub zmniejszenie. Obrączki z brylantami mogą zatem pięknie się prezentować nie tylko w dniu zaślubin, ale również przez kolejne długie lata ich użytkowania. Pod warunkiem jednak, że zostaną wykonane w solidny sposób przez jubilera z niezbędnymi umiejętnościami oraz doskonałym sprzętem. W sklepie jubilerskim SUNDIAMORE znajdą Państwo piękne i wytrzymałe obrączki wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Poza obrączkami sklep oferuje również inne wyroby jubilerskie takie jak pierścionek zaręczynowy, złoty łańcuszek, koczyki czy bransoletki.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę