Teraz Czytasz
3 niezwykłe pomysły na randkę w plenerze. Zainspiruj się!

3 niezwykłe pomysły na randkę w plenerze. Zainspiruj się!

W randkowaniu zawsze ważna jest otwartość na drugiego człowieka, co przejawia się słuchaniem i reagowaniem na potrzeby partnera. Każde romantyczne spotkanie powinno być ciekawe dla obojga, ale i czasami warto zaskoczyć ukochanego czymś niecodziennym. Jak to zrobić?  Należy wyjść poza schemat zwykłych randek. Randek w restauracji, kinie czy domu. Chociaż te też są przyjemne. Szukając natomiast alternatywy, rozważ randkę w plenerze. Zwłaszcza jeśli należycie do grona miłośników przyrody zainspiruj się i poznaj 3 niezwykłe pomysły na randkę w plenerze.

Zwiedzanie winnicy z degustacją

Na pewno dużym zaskoczeniem dla Twojej drugiej połówki będzie randka w winnicy! Jeżeli oboje jesteście miłośnikami wina, to będzie to dla Was prawdziwa gratka. Taki spacer po malowniczych polach podwarszawskiej winnicy Dwórzno w iście romantycznej scenerii to fantastyczny pomysł na spotkanie we dwoje.  Sama winnica jest urokliwie położona, otoczona zielenią sprzyja złapaniu oddechu od zgiełku miasta, a właśnie o to chodzi. W końcu obcowanie z naturą wycisza, relaksuje i pozwoli Wam naładować baterie. Wizyta tam to także szansa na zdobycie nowym zainteresowań, ponieważ dowiecie się, jak wygląda proces produkcji wina naturalnymi metodami, jak należy dobierać wino do posiłków oraz jak prawidłowo je przechowywać, by zachowało swoje walory. Następnie przystąpicie do degustowania 5 rodzajów polskiego wina z odpowiednio dobranymi przekąskami, które podkreślą wyborny smak tego trunku. Każde nowe doświadczenia jest cenne i ta randka z pewnością należeć będzie do tych ciekawszych. Dodatkowo na koniec możecie na miejscu zakupić butelkę wina i kontynuować degustację już tylko we dwoje w domowym zaciszu.

Romantyczny rejs we dwoje

Jednym z przyjemniejszych sposobów spędzania czasu w plenerze jest wypoczynek nad wodą lub na wodzie! Wyobraź sobie randkę z ukochaną osobą zaaranżowaną w luksusowej wręcz atmosferze na łodzi czy jachcie. Brzmi wspaniale, prawda? Najlepsze jest to, że aby tego doświadczyć, nie musicie planować dalekiej podróży, bowiem takie romantyczne rejsy dla par organizowane są Polsce. W Warszawie łódź wystartuje spod pomnika Syrenki, by później zatrzymać się na postój przy lewym brzegu Wisły, a stamtąd będziecie mieć najlepszy widok na panoramę stolicy. Drugą wartą uwagi lokalizacją jest Wrocław. Rejs odbędzie się na Odrze, a z pokładu jachtu motorowego Vera Mia ujrzycie najpiękniejsze zabytki Wrocławia. Tak blisko, a tak niezapomniane chwile we dwoje zagwarantuje Wam ta rozrywka. Podczas rejsu będziecie mieli możliwość zjedzenia kolacji i delektowania się pysznym winem, co uświetni Waszą randkę, a celebrowanie swojego uczucia w zapierających dech w piersiach okolicznościach podkręci atmosferę.

Przygoda w siodle dla dwojga

Jazda konna to jeden z popularniejszych, ale i eleganckich sportów uprawianych na świeżym powietrzu. Przekonajcie się, jak wiele pozytywnych odczuć przyniesie Wam obcowanie z jednym z najmądrzejszych zwierząt – koniem, który towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. W zależności od stopnia waszego doświadczenia w jeździectwie możecie postawić na naukę jazdy konnej lub wyprawę konną. Podczas nauki poznacie zasady obcowania z koniem i kierowania nim, nauczycie się, jak utrzymać się w siodle i zachować równowagę. Z kolei stawiając na wyprawę konną, wymagane są wyżej wymienione umiejętności. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet będąc laikiem skorzystać z lekcji i nabrać obycia z tym pięknym zwierzęciem, bo to (jeśli złapiecie bakcyla) otworzy Wam szansę na kontynuację randki w siodle. Kolejnym razem mając już pewną wprawę, będziecie jeszcze bardziej cieszyć się wyprawą po malowniczych terenach, oddychając świeżym powietrzem. Ponadto bardzo cennym doświadczeniem w regularnej jeździe jest budowanie wzajemnego zaufania między wierzchowcem i jeźdźcem.

Dzięki takiej formie randki spędzicie aktywnie czas w plenerze, przy okazji dbając o kondycję fizyczną, a uczenie się razem nowych rzeczy z pewnością zacieśni Waszą więź.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę