Teraz Czytasz
Nowoczesne systemy grzewcze z oferty Dream Heat

Nowoczesne systemy grzewcze z oferty Dream Heat

Aż 30 lat gwarancji na nowoczesny system grzewczy który jest jednocześnie ekologiczny i tani w eksploatacji? To nie żaden scam lub opis nierealnego marzenia. Taką ofertę proponuje firma Dream Heat, która od lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań grzewczych zarówno dla indywidualnych, jak i instytucjonalnych klientów. Sprawdź, co znajduje się w katalogu przedsiębiorstwa i na jakiej zasadzie działają jego produkty.

Kryzys energetyczny a nowoczesne systemy grzewcze

Zabezpieczenie przed wysokimi kosztami surowców energetycznych stanowi w ostatnich miesiącach najpoważniejsze wyzwanie dla europejskich polityków. Negocjacje w sprawie wspólnych dostaw gazu nie idą tak pomyślnie, jak życzyliby sobie tego indywidualni odbiorcy. Kryzys na rynku energetycznym poważnie uderzył w budżety Polaków, którzy coraz chętniej rozglądają się za znalezieniem tańszej alternatywy.

Pomocną dłoń wyciągają takie firmy jak Dream Heat, które tworzą rozwiązania oparte lub wspierane przez odnawialne źródła energii. Nowoczesne systemy grzewcze mogą być kompatybilne np. z instalacją fotowoltaiczną, która produkuje prąd niezbędny do zasilania chociażby folii na podczerwień. W ten sposób obieg energii w obrębie gospodarstwa domowego może być maksymalnie zeroemisyjny, a w kieszeni właścicieli zostaje sporo pieniędzy.

Wspomniana już folia grzewcza (pod sufit, na ścianę lub podłogowa) generuje ciepłe powietrze, które przy okazji jest korzystne dla zdrowia człowieka, a zwłaszcza dla alergików. Do jej zalet należy zaliczyć zapewnienie pełnego komfortu termicznego oraz małe potrzeby w zakresie konserwacji. Gdy za instalację nowoczesnych systemów grzewczych odpowiedzialni są wykwalifikowani pracownicy Dream Heat, firma gwarantuje sprawność działania elementów konstrukcji nawet przez kolejne 30 lat.

Termostaty pokojowe w ofercie Dream Heat

Równie ciekawą pozycją w ofercie przedsiębiorstwa są termostaty pokojowe. To autorskie rozwiązania Dream Heat, które można wykorzystać do regulacji temperatury w pomieszczeniach użytkowych (pokojów, łazienek, przestrzeni o przeznaczeniu gospodarczym). Sterowanie parametrami jest bardzo proste, a urządzenia można zaprogramować wedle indywidualnych potrzeb.

O łatwość obsługi dba m.in. przejrzysty interfejs z wyraźnymi oznaczeniami poszczególnych ustawień. Pod względem wizualnym firma Dream Heat zadbała o to, aby dostępne modele można było dopasować do wystroju pomieszczenia. Urządzenia produkowane są w różnych kolorach. Jednak dużo ważniejszą zaletą termostatów pokojowych jest zastosowanie zasilania bateryjnego i sieciowego oraz możliwość sterowania temperaturą za pomocą aplikacji w telefonie. Dzięki tej opcji można kontrolować instalację grzewczą nawet będąc na egzotycznych wakacjach.

Zachęcamy do zainteresowania się inteligentnymi technologiami, które oferuje Dream Heat. Firma jest wierna wartościom zrównoważonego rozwoju, a jej podejście do klientów jest partnerskie. Pracownicy przedsiębiorstwa, w tym przedstawiciele handlowi, są otwarci na pytania i chętnie udzielają szczegółowych informacji.

Sprawdź także folie grzewcze na podczerwień na: https://dreamheat.eu/folia-grzewcza-na-podczerwien/

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę