Teraz Czytasz
Nowa aranżacja na ścianach. 6 pomysłów, które spersonalizują twoje mieszkanie.

Nowa aranżacja na ścianach. 6 pomysłów, które spersonalizują twoje mieszkanie.

Każdy dom jest wyjątkowy. Jak odciski palców. I każdy dom, bez względu na to, czy duży, czy mały, zapewnia przestrzeń do bycia sobą. Po prostu wyraź to, co lubisz. A ściany to najlepsze płótno. Zainspiruj się wskazówkami, jak udekorować ściany i nadać pomieszczeniu swoją niepowtarzalną osobowość.

Zastanawiając się, czym ozdobić gołe ściany, większość ludzi sięga po oprawione plakaty, zdjęcia lub obrazy o wspólnych motywach, takich jak pejzaże, rośliny czy miasta. A to wielka szkoda. Jeśli chodzi o Twój dom, wyobraźnia nie ma granic. Postaw na oryginalność i nie bój się upiększyć wnętrza tym, co naprawdę lubisz. Odmień gołe ściany swojego mieszkania i pożegnaj nudę.

Ścienny zbiór wspomnień

Jakie wspomnienia wywołują uśmiech na Twojej twarzy, bez względu na to, jak pracowity był Twój dzień? Wspominaj te piękne chwile częściej i udekoruj swoje ściany ulubionymi drobiazgami. Niezależnie od tego, czy są to pamiątki z podróży, pierwszy aparat analogowy, czy szyszka przywieziona jako wspomnienie wycieczki z przyjaciółmi. Jeśli masz więcej tych drobiazgów, zdobądź proste półki ścienne i zamień je w galerię swoich najmilszych wspomnień.

Litery powiedzą to za Ciebie

Czy jesteś miłośnikiem designu? Piękno tkwi w prostocie, a mniej znaczy więcej. Może to zabrzmieć banalnie, ale jest to podwójnie prawdziwe, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Minimalistyczne plakaty typograficzne będą pasować do Twoich ścian, które można doskonale ze sobą łączyć i są przykładem wyrafinowanego stylu. Czarna ramka doskonale podkreśla wtedy urok sztuki typograficznej.

 

Pokaż swoją kolekcjonerską pasję

Czy jesteś jednym z wiecznych poszukiwaczy skarbów i masz w domu spektakularną kolekcję? Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem stylowych zegarów ściennych, starych tabliczek blaszanych czy reklam retro, nie bój się wyeksponować swojej kolekcji w pełnej krasie. Poświęć pustą ścianę swojej pasji i wyeksponuj na niej drobiazgi, które pomogą Twojemu domowi powiedzieć coś o Tobie.

 

Widok, który nie przestanie Cię bawić

Nie masz w domu ładnego widoku z okna? Opraw sobie plakat z malowniczym krajobrazem. Niezależnie od tego, czy wolisz wędrować po plaży, lesie czy tropikalnej dżungli, plakaty z krajobrazem są idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Jeśli masz więcej wolnego miejsca na ścianie, nie bój się powiesić obok siebie trzech z tej samej serii.

Pozwól ścianom błysnąć

Lubisz otaczać się motywacyjnymi hasłami i wierzysz w moc słów? Poddaj się urokowi neonowych dekoracji, dzięki którym zawsze możesz mieć swoje ulubione cytaty w zasięgu wzroku. Jasne neony mogą nadać wnętrzu element niespodzianki i wnieść do niego trochę zabawy.

Ożyw nagie ściany sportem

Jeśli jesteś zapalonym sportowcem, pożegnaj się z nudnymi obrazami i udekoruj ściany tym, co naprawdę kochasz. Uczcij swoją miłość do sportu, wieszając na ścianie swój ulubiony sprzęt sportowy, czy to rakiety tenisowe, kije hokejowe czy rower. Sprzęt sportowy dodaje zabawny akcent każdej przestrzeni i podkreśla relaksującą atmosferę.

Słowo od sponsora favi.pl

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę