Teraz Czytasz
Najnowszy dron marki DJI – czy warto postawić na serię Avata?

Najnowszy dron marki DJI – czy warto postawić na serię Avata?

W ostatnich latach drony zyskały na popularności zarówno w użytku komercyjnym, jak i prywatnym. Spowodowało to wysyp wielu nowych producentów i modeli. Z tego względu wśród polecanych na szeroką skalę dronów pojawiło się też wiele modeli o niższej jakości, które lepiej omijać. Jak jest z dronami DJI Avata? Czy to urządzenia, którym można zaufać i warto je wybierać? Sprawdzamy!

DJI Avata, czyli nowość w ofercie lidera na rynku

DJI to marka znana od lat. Zasłynęła z produkcji wysokiej jakości dronów. Na koncie producenta znajduje się już kilka serii jakościowych dronów. Drony DJI Avata tworzą najnowszą serię. To urządzenia, które dzięki swojej marce budzą zaufanie wśród użytkowników. Nikt nie ma wątpliwości, że pod względem jakości podzespołów i solidności wykonania DJI Avata to sprzęt godny polecenia. Można być spokojnym o niezawodność tego drona. A co z jego parametrami?  Czy również przemawiają na korzyść urządzenia? Zgłębiamy tę kwestię w dalszej części tekstu.

Drony DJI Avata, czyli szybko i bezpiecznie

DJI Avata to urządzenie, które należy zaliczyć do szybkich dronów. Jednocześnie nie zrezygnowano z jakości ujęć, o czym piszemy szerzej w dalszej części tekstu, ani też z bezpieczeństwa lotu. Wszystkie drony DJI Avata zostały wyposażone w systemy zwiększające bezpieczeństwo nawet podczas poruszania się w ciasnych przestrzeniach. Za identyfikację przeszkód i określanie odległości odpowiadają żyroskop i czujnik ToF. Przydaje się też system wizyjny, zwiększający bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania sprzętu po zmroku. W przypadku przewrócenia się drona DJI Avata wystarczy włączyć tryb Turtle, aby urządzenie wróciło do pozycji wyjściowej.

DJI Avata, czyli ujęcia najwyższej klasy

Śmiało można powiedzieć, że DJI Avata to dron uniwersalny. Znajduje zastosowanie w użytku prywatnym i komercyjnym – w wielu branżach. Może posłużyć nawet jako dron dla fotografa. Drony DJI Avata mają kamery z niezawodną matrycą CMOS 1/1,7 cala. Do tego dochodzi przysłona f/2,8 oraz system D-Cinelike, odpowiedzialny za zachowanie szczegółów obrazu. Oczywiście istnieje możliwość nagrywania w najwyższej jakości 4K. W przypadku dronów kluczową kwestią jest zachowanie płynności nagrywania, o co bywa trudno ze  względu na ciągłe zmiany pozycji przez drona, dokonywane z dużą prędkością. W dronach DJI Avata zastosowano systemy RockSteady i HorizonSteady, które rozwiązują ten problem.

Czy polecamy drony DJI Avata?

Przechodząc do podsumowania, należy jasno odpowiedzieć, że gorąco polecamy drony DJI Avata. Nie są to co prawda urządzenia o najwyższych parametrach na rynku, jednak powinny zadowolić większość nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno pod względem osiągów, jak i komfortu oraz bezpieczeństwa lotu urządzenia te wypadają bardzo dobrze. Wrażenie robi też jakość zdjęć i nagrań. Jeśli dołożymy do tego wysoką trwałość urządzenia, gwarantowaną przez sprawdzoną markę, oraz weźmiemy pod uwagę przystępną cenę, otrzymujemy jedną z najciekawszych propozycji na rynku.

Ten model znaleźć możesz na stronie https://flystore.pl/DJI-Avata

 

Artykuł zewnętrzny, przygotowany przez flystore.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę