Teraz Czytasz
Kreatywne prezenty na Walentynki – DIY

Kreatywne prezenty na Walentynki – DIY

Walentynki to idealna okazja do tego, żeby obdarować drugą połówkę czymś wyjątkowym. Chcesz, żeby Twój prezent zapadł ukochanej osobie w pamięci na długie lata? Zrób podarunek DIY – własnoręcznie wykonany upominek to fantastyczny dowód miłości. Zastanawiasz się, jak go przygotować, jeśli nie masz zdolności artystycznych? Wykorzystaj do tego internet! Sprawdź nasze wskazówki, które pomogą Ci „wyczarować” kreatywne prezenty DIY!

Album pełen wspólnych wspomnień – prosty, lecz przyciągający uwagę

Masz dużo zdjęć z ukochaną osobą? Zamiast gromadzić je w pamięci telefonu, zrób z nich album pełen wspomnień. Potrzebujesz:

  • odbitek – wydruk zdjęć możesz zamówić z łatwością przez internet, więc nawet nie musisz wychodzić z domu!
  • albumu z kartami do wklejania fotografii – wybierz model na spirali. Dzięki temu będzie można łatwo przekładać kartki i dekorować je z obu stron;
  • flamastrów i dodatków, np. taśm washi czy naklejek – za ich pomocą udekorujesz strony w albumie. Zadbaj o to, żeby każde zdjęcie podpisać. Dzięki temu upominek nabierze wyjątkowego charakteru, a przeglądanie fotografii stanie się idealną okazją do wspominania wspólnie spędzonych chwil;
  • kleju lub taśmy dwustronnej do przymocowania odbitek.

Wykonanie takiego prezentu może zająć Ci nieco czasu, dlatego nie zwlekaj z zamówieniem potrzebnych materiałów.

Praktyczny kalendarz – upominek na cały rok

Druga połówka stawia na funkcjonalne rozwiązania? Podaruj jej kalendarz, ale… w wyjątkowej odsłonie. Niech jego karty zdobią Twoje zdjęcia! Z łatwością zamówisz taki upominek za pośrednictwem internetu, np. na stronie foto.fujifilm.pl.

Znajdziesz tam prosty w obsłudze i bardzo czytelny edytor. Po jego otworzeniu zobaczysz 12 plansz – po jednej na każdy miesiąc roku. Na każdej z nich jest umieszczony przycisk „dodaj zdjęcia” – kliknij go, a następnie załaduj na serwer ulubione fotografie. Na koniec pozostanie Ci wybrać rodzaj papieru – błyszczący lub matowy – i złożyć zamówienie.

Gdy już otrzymasz kalendarz, nie zapomnij zaznaczyć w nim ręcznie najważniejszych dat, np. Twoich urodzin lub rocznicy Waszego związku. Dzięki temu ukochana osoba nigdy nie zapomni o tych wydarzeniach.

Oryginalny instapack – romantyczna dekoracja na ścianę

Jeśli chcesz zaskoczyć ukochaną osobę, przygotuj wyjątkową dekorację na ścianę – taką, która wprowadzi do wnętrza nutę romantyczności. W tej roli świetnie sprawdzi się instapack. To zestaw, który składa się z:

  • kwadratowych odbitek w rozmiarze 10×10 cm – wyglądają niesztampowo, więc przyciągają uwagę,
  • klamerek z magnesami, za pomocą których można przyczepić zdjęcia do lodówki lub tasiemki,
  • sznurka – można go powiesić w dowolnym miejscu na ścianie i umieścić na nim odbitki za pomocą spinaczy,
  • ramki, w której można powiesić ulubione zdjęcia. Można postawić ją np. na półce.

Aby instapack prezentował się wyjątkowo, możesz dodatkowo opleść sznurek lub ramkę lampkami choinkowymi w jednolitym kolorze. Delikatne światło sprawi, że dekoracja będzie przyciągać uwagę i wprowadzi do wnętrza nutę romantyczności.

Jak widzisz, wykonanie kreatywnego prezentu DIY na walentynki nie jest trudne. Wystarczy tylko użyć odpowiednich zdjęć.

 

Artykuł partnera.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę