Teraz Czytasz
Jakie wybrać ubrania dla pary zakochanych?

Jakie wybrać ubrania dla pary zakochanych?

„Couple look” to określenie na sposób ubierania się dwojga zakochanych w sobie osób, którzy pragną zamanifestować swój związek i chcą wyglądać na doskonale dopasowanych! Sprawdź, jakie ubrania wybrać, by osiągnąć taki efekt.

Zakochani są wśród nas…

Jeśli jesteś zakochany na zabój w swojej drugiej połówce, bez znaczenia czy jesteście ze sobą pierwszy miesiąc, rok, a może jesteście dwadzieścia lat po ślubie, i pragniesz zamanifestować łączącą Was więź, możesz to zrobić poprzez odpowiedni ubiór!

„Couple look” to sposób na to, by pokazać, jak zgraną parą jesteście! Wystarczy, że z założenia będziecie nosić pasujące do siebie ubrania, tworząc wspólny spójny wygląd jako para. Nikt, kto Was minie na ulicy lub spotka w miejscu publicznym, nie będzie mógł mieć wątpliwości, że tworzycie najlepszą parę, do tego tak dopasowaną (także stylistycznie!).

Czy stworzenie takiej spójnej stylizacji jest trudne? Absolutnie! Wystarczy, że zaopatrzycie się w odpowiednie części garderoby. Zakochanych najczęściej można spotkać w pasujących do siebie T-shirtach! To właśnie ta (nie)codzienna część stylizacji pozwala na uzyskanie spójnej wizji wyrażającej Waszą miłość. Najpopularniejsze koszulki jakie możecie założyć to takie z napisami: mąż i żona, chłopak idealnej dziewczyny i dziewczyna idealnego chłopaka, król i królowa, mój Romeo i moja Julia, Mr. Right & Mrs. Always Right. Zabawne teksty z pewnością zwrócą uwagę otoczenia i będą ciekawym urozmaiceniem każdej stylizacji. Przeglądając koszulki dla par na koszulkowo.com  z pewnością natkniesz się na takie, które doskonale opiszą Waszą relację! Może to być koszulka z oryginalnym i znaczącym printem, bez napisu, która powie o Was najwięcej, a być może najbardziej wpadnie Wam w oko taka nawiązująca do ulubionego filmu, serialu lub fikcyjnych postaci z bajek lub seriali?

Koszulki z ciekawym napisem dla par są także doskonałym pomysłem na urozmaicenie wszelkich sesji fotograficznych: narzeczeńskich, ślubnych, ciążowych lub tych całkowicie amatorskich, robionych sobie wzajemnie w zaciszu własnego domu. Koszulki mogą być także sposobem na poinformowanie rodziny i znajomych o ważnym wydarzeniu w waszym życiu! Koszulka „Just Married” lub „Jem za dwoje” jest wystarczająco wymowna, by pomóc ogłosić najważniejsze chwile Waszego wspólnego życia.

Jeśli jednak wolicie stonowaną wersję, zawsze możecie postawić na gładkie białe T-shirty lub błękitne koszule, dopasować do tego wygodne jeansy, sneakersy lub trampki i spójna stylizacja gotowa!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę