Teraz Czytasz
Jaki żel do przedłużania paznokci wybrać?

Jaki żel do przedłużania paznokci wybrać?

Każda kobieta ma różny kształt paznokci, płytkę oraz oczywiście oczekiwania. Wiedza, która pomoże nam wybrać odpowiedni żel do przedłużania paznokci, jest niezwykle istotna. Dzięki niej każda dama będzie w stanie wybrać żel, który będzie odpowiadał jej oczekiwaniom. Jest jednak kilka ważnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę w czasie wyboru produktu. Jakich?

Od czego zacząć?

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z paznokciami żelowymi powinny zdecydować się na rodzaj jednofazowy, jest on średnio gęsty. Używanie takiego żelu nikomu nie powinno sprawiać kłopotów. Dodatkową zaletą jest fakt, że możemy go stosować na każdą warstwę. Ponadto dzięki stosowaniu żelu o średniej gęstości, będziemy w stanie zdecydować, czy taka konsystencja jest dla nas odpowiednia. Może okazać się, że będziemy potrzebowali rzadsze lub gęstszego specyfiku. Należy zdecydować się na jedną z mniejszych pojemności, gdyż kiedy dopiero rozpoczynamy swoje działania w branży paznokci żelowych, nie możemy być pewni, co nam się spodoba, a co nie. Nie powinniśmy również stawiać na najtańsze rozwiązania. Żele do paznokci dobrej jakości są trwałe oraz przede wszystkim bezpieczne, dlatego nie warto oszczędzać.

Konsystencja ma znaczenie

Na rynku możemy spotkać się z naprawdę wieloma rodzajami żelów do paznokci, które różnią się konsystencją. Mamy do wyboru takie, które są bardzo rzadkie, oraz te, które ciężko nakładać nawet pędzelkiem. Gęste rozwiązania są przeznaczone do przedłużania paznokci na formie. Średnio gęste i rzadkie również możemy wykorzystać do przedłużania, jednak najlepiej robić to od razu na tipsie. Żel należy dobrać do techniki, jaka jest bliższa naszemu sercu.

Otoczenie oddziałujące na gęstość

Wiele osób tego nie wie, jednak nawet otoczenie wpływa na gęstość żelu. Temperatura jest tutaj bardzo istotna. Kiedy jest wyższa, żel staje się rzadszy, wraz z jej spadkiem gęstnieje. Warto zmieniać jego gęstość zależnie od pory roku. W lecie należy stawiać na rozwiązania, które rozrzedzają konsystencję, a w ziemie na coś bardziej gęstego.

Zalety paznokci żelowych

Paznokcie żelowe stają się coraz popularniejsze. Do ich zalet możemy zaliczyć:

  • Szybkość robienia manicure,
  • Prostota pracy z żelami,
  • Naturalny wygląd,
  • Atrakcyjna cena,
  • Możliwość wykorzystania zdobień do paznokci,

Zabieg wykonywania paznokcie żelowych należy do bardzo przyjemnych i prostych. Dzięki niemu paznokcie wyglądają naturalnie oraz bardzo ładnie. Żelowe manicure sprawia, że mamy bardzo wiele możliwości i kombinacji, dlatego każda kobieta wybierze coś dla siebie. Coraz większą popularnością cieszą się wzory geometryczne czy pastelowe kolory. Odważniejsze panie stawiają na drapieżny, mocny kolor i kształt, przez co wyglądają bardzo fantazyjnie i pięknie. Najbardziej uniwersalnym kształtem są migdałki. Sprawdzą się w każdym przypadku, a bez względu na rozmiar dłoni będą one wyglądały delikatnie i smukło. Bez względu na wszystko żelowe przedłużanie paznokci dodaje kobietom wiele stylu i elegancji, czyli tego, czego każdy oczekuje.

View Comment (1)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę