Teraz Czytasz
Jaki prezent na 40 urodziny dla niej wybrać? Wyjątkowe pomysły

Jaki prezent na 40 urodziny dla niej wybrać? Wyjątkowe pomysły

Wiadomo, że prezent na 40. urodziny dla niej musi być wyjątkowy, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Dziewczyna, narzeczona, żona, mama… a może po prostu przyjaciółka lub koleżanka. Bliska sercu osoba zdecydowanie zasługuje na coś wyjątkowego – zwłaszcza w tak ważnym dniu. Co więc wybrać?

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby, czyli co wybrance serca podarować na 40. urodziny

Możesz sięgnąć po klasyczny upominek – bukiet kwiatów, butelkę wina, bombonierkę… ale każda z tych rzeczy lepiej sprawdzi się w roli niespodzianki bez okazji niż jako podarunek z okazji czterdziestych urodzin. Nie znaczy to jednak, że urodzinowy prezent musi być duży czy kosztowny, zupełnie nie w tym rzecz. Chodzi o to, aby był inny niż wszystkie.

Pytanie „jak to osiągnąć?” regularnie zadaje sobie wiele osób, ale odpowiedź jest jedna. Wystarczy sięgnąć po prezent personalizowany. Taki, który sam w sobie będzie oryginalny, ale do tego można będzie ozdobić go jeszcze samodzielnie wybranymi napisami, a być może nawet zdjęciami. To fantastyczna okazja do tego, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego – dosłownie jedynego w swoim rodzaju!

Personalizowany prezent z okazji 40. urodzin

Co powiesz na… dużą kartkę urodzinową PREZENT NA 40. URODZINY DLA NIEJ? To rzecz, która zdecydowanie się wyróżnia – i to już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim rozmiarem. O ile typowe kartki urodzinowe mieszczą się w kieszeni spodni lub damskiej torebce, o tyle ta… cóż… z całą pewnością nie pozostanie niezauważona! Co więcej, można samemu zdecydować, jakie zdjęcia i napisy się na niej znajdą – i tym samym zadbać o uśmiech, a być może nawet i łzę wzruszenia na twarzy obdarowanej!

Szklana szkatułka na biżuterię PREZENT DLA NIEJ to z kolei podarunek bardzo elegancki – w sam raz dla najbliższej sercu osoby. Sama w sobie szkatułka prezentuje się niezwykle efektownie, a co dopiero wówczas, gdy wypełni ją bezcenna zawartość. Jeśli więc szukasz niezwykłego i jednocześnie praktycznego upominku dla pani twojego serca, ten będzie idealny!

40. urodziny to nie tylko prezent, to również wspólnie spędzony czas

Pamiętaj jednak, by w dniu czterdziestych urodzin nie ograniczyć się wyłącznie do materialnego prezentu. Ten z pewnością zostanie ciepło przyjęty, ale to ważne, by na nim się nie skończyło. „Okrągłe” urodziny dla wielu osób mają szczególne znaczenie – i czasem nawet bardziej od podarunku liczy się to, że można w tym dniu być razem.

Można zorganizować niespodziankę – wyjście do restauracji, wycieczkę po okolicy, spacer po parku. Można postawić na coś mniej typowego – wizytę na strzelnicy, escape room, grę miejską. Możliwości jest naprawdę wiele. Potrzeba tylko dobrego pomysłu. I ponownie dla większości osób nie musi to być nic wielkiego – wystarczy świadomość, że plany zostały zrobione specjalnie z myślą o nich. Po to, by im sprawić radość w wyjątkowym dniu.

Dlatego – jeśli zbliżają się urodziny bliskiej twojemu sercu osoby – już dziś zabierz się za przygotowania. Zajrzyj też na Crazyshop.pl i wybierz najlepszy prezent na 40. urodziny dla niej!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę