Teraz Czytasz
Jak rzucić się klientom w oczy?

Jak rzucić się klientom w oczy?

Czasami wydaje się nam, że dla reklamy naszej firmy zrobiliśmy już wszystko, co tylko było można, ale wielokrotnie są to jedynie pozory. Wielu przedsiębiorców inwestuje w spoty reklamowe w radiu, a nawet w telewizji, zupełnie zapominając o tym, że klienci powinni mieć możliwość zaobserwowania naszych produktów lub usług bezpośrednio na ulicy, kiedy nie są zajęci niczym pilnym. Nie chodzi tu wcale o billboardy czy plakaty w komunikacji miejskiej, chociaż te także mogą przynieść pozytywny skutek. Jednak masa osób nie docenia, jak ważna jest odzież reklamowa, czy to w formie uniformu naszych pracowników czy też jako upominek dla klientów, którzy coś u nas kupili albo zamówili.

Ludzie widząc taki uniform, zaczynają się z nim oswajać

I przede wszystkim także darzyć zaufaniem logo, które na nim zobaczą. Ludzie, którzy widzą dostawcę lub robotnika, zaczną kojarzyć jego ubranie reklamowe. Uznają też, że skoro z usług konkretnego przedsiębiorcy korzystają inne osoby, a zwłaszcza sąsiedzi albo znajomi, oznacza to, że marka jest godna uwagi i warta polecenia. Nie inaczej dzieje się, kiedy sygnowane ubrania zakłada ktoś, kto dostał je w ramach upominku, ponieważ w powszechnej opinii panuje przekonanie, że nie nosiłby ich jeżeli coś nie spełniło jego oczekiwań.

Odzież reklamowa może stać się kluczem do sukcesu małych i średnich przedsiębiorstw, które działają przede wszystkim na rynku lokalnym. O ile wcale nie muszą sprawdzić się w przypadku dużej korporacji, która zatrudnia setki pracowników, tak jeśli sami zatrudniamy tylko kilku lub kilkunastu i działamy w obrębie jednego miasta, gminy czy powiatu, to powinniśmy się na nią zdecydować.

Mamy w tym zakresie bardzo szeroki wybór

Możemy się zdecydować na kompletne ubranie reklamowe dla załogi, jak na przykład utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej kombinezony albo komplety spodni i bluz, ale równie dobrze, jeżeli nie chcemy wydawać na raz większej kwoty, na początek mogą to być tylko czapki z daszkiem albo koszulki. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, żeby z czasem zamówić coś więcej. Wszystko zależy od tego, czy zauważymy sens w naszych działaniach. Warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego https://artkoszulka.pl/.

Taka sama sytuacja dotyczy gadżetów dla klientów. Musimy jedynie pamiętać, że powinny być widoczne, dlatego lepiej nie decydować się na długopisy albo breloczki. Chociaż są praktyczne, to lepsze będą materiałowe torby na zakupy, jak również wymienione już wcześniej czapeczki i koszulki. Nieagresywna, łagodna kolorystycznie odzież reklamowa będzie chętnie noszona jeżeli nie na co dzień, to na pewno w przypadku prac w ogrodzie albo przy okazji wyjścia po zakupy.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę