Teraz Czytasz
Etja – naturalne olejki dla Ciebie

Etja – naturalne olejki dla Ciebie

Etja to polska marka naturalnych olejków eterycznych, skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Marka funkcjonuje na rynku od 1991 roku i powstała pasji do tego, co naturalne i ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd.

Moja Natura – to jedna z pierwszych firm w Polsce, które wprowadziła na rodzimy rynek naturalne olejki ETJA do aromaterapii. Obecnie rozwijamy się jako dystrybutor olejków naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji skóry i posiadających działanie pozytywne dla zdrowia i samopoczucia. Posiadamy olejki pochodzące z różnych zakamarków świata. Współpracujemy z hurtowniami farmaceutycznymi oraz sklepami zielarskimi. Na stałe dostarczamy też nasze produkty do ośrodków rehabilitacyjnych i wypoczynkowych oraz wskazujemy jak powinno się je stosować podczas zabiegów pielęgnacyjnych ciała i w zakresie terapii z pogranicza medycyny niekonwencjonalnej.

Etja – naturalny olejek eteryczny

Olejki eteryczne ETJA dostępne w ofercie naszego sklepu (https://mojanatura.pl/17_etja) są naturalnymi produktami, które od wieków znane są w medycynie niekonwencjonalnej. Nasi przodkowie sięgali po nie na co dzień i w przypadku dolegliwości, takich jak np. bóle głowy czy reumatyzm. Z czasem zaczęto też doceniać walory zapachowe olejków i używać ich podczas masażu. Olejki znalazły szerokie zastosowanie, czego potwierdzeniem jest nowo powstała dziedzina – aromaterapia, która zajmuje się zastosowaniem olejków eterycznych w celach leczniczych i terapeutycznych.

W naszej ofercie posiadamy znane i popularne olejki, takie jak np.: olejek lawendowy Etja, cedrowy, cynamonowy i inne. Oferujemy też ciekawe zapachy olejków eterycznych pochodzące z najdalszych zakamarków świata. Takim przykładem jest dostępny w naszym sklepie
olejek Ylang-Ylang lub olej z pestek malin.

Nasi klienci cenią sobie szeroki wybór olejków, które mają zastosowanie na co dzień, a które od lat posiadamy w ofercie naszego sklepu. Są to: olejek eteryczny z drzewa herbacianego, olej ze słodkich migdałów, olejek eteryczny miętowy, olejek eteryczny eukaliptusowy i olej z miąższu kokosa. Oferujemy również znany i ceniony od wieków olej rycynowy, naturalny olejek z wiesiołka i z pestek moreli, a także olej z orzecha laskowego oraz z masła shea. Wiele z nich posiada zastosowanie nie tylko w aromaterapii.

Gdzie można kupić nasze produkty?

Nasze olejki można znaleźć w dobrych sklepach zielarskich i aptekach. Oferujemy olejki o pojemności od 10 do 50 ml.
W ciągu ostatniego ćwierć wieku na rynku wypracowaliśmy sobie dobrą pozycję na rynku i cieszymy się uznaniem znacznej grupy klientów, którzy wracają do nas. Jest to dla nas najlepsza renoma sklepu.

Posiadamy sklep stacjonarny i internetowy – MojaNatura.pl, gdzie oprócz szerokiego grona produktów dzielimy się też wskazówkami co do zastosowania olejków na co dzień. Posiadamy blisko 40 różnych olejków, które można stosować w domu lub pod okiem masażysty. Różnorodność wyboru powoduje, że każdy może znaleźć olejek dopasowany do jego potrzeb i zgodny z gustem.

Oferowane przez nas olejki spełniają niezbędne standardy i normy warunkujące dopuszczenie do obrotu na rynku polskim, a także regulacje IFRA.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę