Teraz Czytasz
Dlaczego warto zainwestować w bidet?

Dlaczego warto zainwestować w bidet?

Bidet coraz częściej pojawia się w polskich łazienkach. Moda na to rozwiązanie przywędrowała do nas z krajów zachodniej Europy, gdzie bidety od wielu lat są obecne nie tylko w prywatnych domach, ale także w publicznych toaletach. Bez względu na panujące aktualnie trendy, jedno jest pewne – bidet jest praktycznym sprzymierzeńcem higieny osobistej, którego zakup zdecydowanie warto rozważyć, jeśli tylko mamy taką możliwość.

Bidet stojący czy podwieszany – czym się różnią i który wybrać?

Tradycyjny bidet zaprojektowany i stworzony jest w celu ułatwienia nam dbania o higienę w domowym zaciszu. Jest dostępny w dwóch wariantach – podwieszanym i stojącym. Podwieszany wymaga dokupienia dodatkowego, niezbędnego elementu montażowego, jakim jest stelaż do bidetu. Bidet podwieszany jest najpopularniejszy i sięga po niego zdecydowanie najwięcej osób planujących montaż tego typu rozwiązania w swojej łazience. Jego wybór to gwarancja łatwego sprzątania pomieszczenia, nowoczesnej estetyki oraz szerokiego wyboru dostępnych w sprzedaży rozwiązań, wśród których bidety podwieszane stanowią zdecydowanie najliczniejszą grupę.

Ciekawym i nieco mniej typowym wyborem jest bidet stojący, który oferuje m. in. marka Roca. Rozwiązanie to świetnie współgra z kompaktami wc lub miskami wc stojącymi oraz doskonale odnajdzie się w łazienkach urządzonych w klasycznym stylu z nutką retro lub vintage. Jego wybór pozwala ponadto na posiadanie bidetu osobom, które z powodów technicznych nie są w stanie zamontować w swojej łazience bidetu podwieszanego.

Jeszcze jednym rozwiązaniem, które warto mieć na uwadze podczas poszukiwania idealnego bidetu, jest nowoczesna toaleta myjąca, która łączy w jednym wszystkie funkcje miski wc i bidetu (In-Wash).

W jakie bidety warto zainwestować? Propozycje warte rozważenia

Bidet jest rozwiązaniem, które z założenia ma nam służyć długi czas. Warto więc od razu zainwestować pieniądze w zakup ceramiki, która idealnie sprosta naszym oczekiwaniom. Godne zainteresowania bidety posiada w swojej ofercie marka Roca, która słynie z doskonałej jakości ceramiki łazienkowej.

Bidety dostępne w ramach kolekcji Inspira to zarówno rozwiązania podwieszane, jak i stojące, które są podzielone na dwie linie projektowe – Round (okrągłe kształty) i Square (kwadratowe). Wybrane modele posiadają powłokę MaxiClean, która ułatwia codzienne czyszczenie ich powierzchni, wszystkie występują natomiast w aż sześciu atrakcyjnych kolorach – białym, białym matowym, perłowym, beżowym, cafe i onyks. Z tej kolekcji pochodzi także wspomniana wyżej toaleta myjąca Inspira In-Wash – inteligentne, sterowane elektronicznie urządzenie, dostępne w wariancie podwieszanym i wersji stojącej.

Na uwagę osób rozważających zakup bidetu zasługują także rozwiązania z kolekcji Beyond. Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych kolekcji ceramiki łazienkowej marki Roca, a dostępne w niej bidety podwieszane kupimy w sześciu modnych kolorach (białym, białym matowym, perłowym, beżowym, cafe i onyks). W katalogu produktów marki Roca dostępny jest także dedykowany stelaż do bidetu, który idealnie pasuje do wszystkich bidetów znajdujących się w jej ofercie oraz wolnoopadająca pokrywa bidetowa wykonana z materiału Supralit, która podniesie walory estetyczne wybranego rozwiązania oraz stworzy wraz z nim kompletną całość.

 

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę