Teraz Czytasz
Wyjątkowe prezenty zaręczynowe – jak zaskoczyć ukochaną?

Wyjątkowe prezenty zaręczynowe – jak zaskoczyć ukochaną?

Zaręczyny najlepiej celebrować wspólnym prezentem. Może to być romantyczny wypad za miasto, kolacja, albo mniej typowo – lot paralotnią czy skok ze spadochronem. To ważne wydarzenie mogą pomóc zorganizować profesjonaliści.

 

Zaręczyny to wyjątkowa chwila dla każdej kobiety, dlatego warto sprawić, by wybranka zapamiętała ją do końca życia. Prezentem na zaręczyny może być ekstremalne przeżycie, romantyczny weekend w malowniczym miejscu, wspaniała kolacja czy aktywnie i niebanalnie spędzony dzień.

Oświadcz się… w powietrzu

Wybranka serca – o ile nie ma lęku wysokości – będzie zachwycona oświadczynami podczas lotu balonem. Można poprosić organizatora, by przygotował np. specjalny poczęstunek. Lot balonem dla dwóch osób to wydatek kilkuset złotych. W powietrzu przebywa się około godziny. Oferty z różnych stron Polski można znaleźć np. na stronie www.superprezenty.pl.

Oświadczyny podczas skoku ze spadochronem są ekstremalnym pomysłem. Taka kumulacja emocji nie pozwoli ukochanej odpowiedzieć inaczej niż „tak!”.

Pomysłem na prezent zaręczynowy i jednocześnie okazję do oświadczyn jest też lot paralotnią. Pozawala podziwiać piękne widoki, np. lot nad górami, a nawet wykonywać akrobacje razem z instruktorem.

Romantyczny wyjazd lub kolacja – sprawdzone sposoby na oświadczyny

Prezentem zaręczynowym dla obojga zakochanych i dobrą okazją do zadania tego najważniejszego pytania jest romantyczny wyjazd na weekend lub kolacja. Pensjonaty i luksusowe hotele oraz ośrodki odnowy biologicznej mają nie tylko szeroką ofertę, ale pozwalają ją spersonalizować. Piękne okoliczności przyrody, relaks i dobre jedzenie sprzyjają miłości. Wspólny wyjazd może kosztować kilkaset złotych lub więcej, w zależności od wybranej opcji.

Romantyczna kolacja to dobra okazja, żeby oświadczyć się ukochanej. Smaczne jedzenie, afrodyzjaki, dobre wino i atmosfera wybranej restauracji tworzą romantyczny nastrój. Takie warunki gwarantują sukces. Szczegóły kolacji można uzgodnić z jej organizatorem, np. jeśli pierścionek ma być podany przez kelnera po głównym daniu.

Paintball, offroad, rafting – zaręczyny z kobietą silną i pełną energii

Dla energicznych i kochających sport kobiet wymarzone zaręczyny mogą oznaczać udany, męczący mecz paintballu, spływ pontonem albo jazdę samochodem terenowym po bezdrożach i pokonywanie przeszkód. Zorganizowanie takiej imprezy to koszt od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę