Teraz Czytasz
Wyjątkowe baseny, które przetrwają lata

Wyjątkowe baseny, które przetrwają lata

Pływanie sprawia mnóstwo przyjemności, ale jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej, powinny zainteresować go baseny z przeciwprądem.  Rozwiązanie to sprawdzi się nawet w niewielkim ogrodzie, bo woda wprowadzona pod wysokim ciśnieniem wytwarza opór pozwalający na pływanie w miejscu. Basen może być wobec tego niewielki, a pozwala na trenowanie sportów wodnych, relaksowanie się i świetną zabawę. Dostępne są także rozmaite akcesoria dodatkowe typu roleta basenowa, czyli efektowne i trwałe przykrycie do basenu. Zabezpiecza przed wpadnięciem dzieci i zwierząt do wody, ogranicza utratę ciepła. Znika również problem z rozwojem glonów.

Co przemawia za inwestycją w basen ze stali nierdzewnej?

Jako że zakup basenu wiąże się z niemałym kosztem, to warto postawić na produkt, który posłuży użytkownikom przez długi czas. Baseny ze stali nierdzewnej zachowują swoje wysokie walory użytkowe i estetyczne przez długi czas. Nawet po kilkudziesięciu latach nie jest wymagana naprawa ani nawet konserwacja. Będzie to wobec tego świetna alternatywa dla zwykłych basenów z tworzywa sztucznego, które ulegają szybkiemu zużyciu. Modele ze stali nierdzewnej są niezwykle trwałe i jednocześnie eleganckie, odporne na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieniowania ultrafioletowego ani ujemnych temperatur. Wystarczy zapoznać się z szeregiem pozytywnych opinii produktów firmy lepsod, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości basenów ze stali nierdzewnej. Wykorzystuje nowoczesne technologie spawalnicze, dzięki czemu produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, idealnie szczelny. Wygładzona powierzchnia bez porów gwarantuje wysoką higienę. Można liczyć na uchronienie się przed namnażaniem chorobotwórczych drobnoustrojów i łatwe czyszczenie.

Jakie zalety mają nowoczesne baseny ze stali nierdzewnej?

W przypadku basenu ze stali nierdzewnej koszty eksploatacyjne są niewielkie w przeciwieństwie do modeli płytkowych, które wymagają częstych prac remontowo-konserwacyjnych. Nawet po wielu latach użytkowania basen ze stali nierdzewnej nie zostanie uszkodzony na skutek oddziaływania na niego wody i czynników zewnętrznych. Stal nierdzewna nie niszczeje pod wpływem korozji, nie ulega deformacjom. Na korzyść basenów ze stali nierdzewnej przemawia unikalny design, konstrukcje są bardzo eleganckie, dlatego idealnie sprawdzają się w luksusowych ośrodkach wypoczynkowych, w strefie SPA, domowym zaciszu. Nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni. Uniwersalność basenów ze stali nierdzewnej sprawia, że odnajdą się one w każdym pomieszczeniu i ogrodzie. Można liczyć na ogromny wybór, przebierać w kształtach i wykończeniach. Firma Lepsod zrealizuje nawet najbardziej skomplikowany projekt, pozwala na to ogromne doświadczenie i nowoczesny park maszyn. Montaż basenu ze stali nierdzewnej jest niezwykle łatwy i szybki do przeprowadzenia. Antypoślizgowa powierzchnia na dnie basenu zapobiega poślizgnięciu, czyli zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.  Konstrukcję basenu cechuje lekkość, można nawet liczyć na efektowne podświetlenie.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę