Teraz Czytasz
Mieszkania i lokale usługowe w Piasecznie

Mieszkania i lokale usługowe w Piasecznie

Osiedle Bliskie Piaseczno to inwestycja belgijskiej firmy deweloperskiej Ghelamco, która w przemyślany sposób łączy funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe oraz usługowo-handlowe. Tu zamieszkasz w funkcjonalnej i widnej przestrzeni, Twoje dzieci będą miały dostęp do dobrych przedszkoli i szkół, a cała rodzina z pewnością odkryje zalety mieszkania w pobliżu terenów rekreacyjnych zlokalizowanych wokół Piaseczna. Bliskie Piaseczno to również lokale usługowe, w których możesz rozwijać swój biznes.

Mieszkania Piaseczno

Mocną stroną osiedla są niewątpliwie funkcjonalne i jasne lokale z osobną kuchnią. Dzięki ergonomicznym rozkładom 2-,3- i 4-pokojowych mieszkań każdy będzie mógł zaaranżować dostępną przestrzeń zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami. Balkon, przeszklona loggia w formie werandy lub ogródek tarasowy będą przestrzenią, w której odpoczniesz zarówno Ty, jak i Twoja rodzina. Na osiedlu uwzględniona została 2-kondygnacyjna hala garażowa oraz naziemny parking. Będą tu również znajdowały się udogodnienia architektonicznie dla osób starszych oraz rodziców z dziećmi.

Lokale usługowe

Docelowo Bliskie Piaseczno będzie obejmowało 300 mieszkań – 156 z nich jest dostępnych w ramach pierwszego etapu. Tu również przewidziano stworzenie 27 lokali usługowych, które zlokalizowane będą wokół zielonych i otwartych dziedzińców. Do dyspozycji właścicieli mieszkań oddane zostaną miejsca parkingowe w hali garażowej. Wśród klientów nie zabraknie mieszkańców osiedla, ale również tych zamieszkujących w sąsiednich budynkach. Będzie to dogodny punkt, w którym chętnie zrobią zakupy, wpadną coś zjeść ze znajomymi, czy wypić kawę.

Zastanawiasz się czy zakup mieszkania opłaca się w aktualnej sytuacji ekonomicznej? Zgodnie z analizą przeprowadzoną przez think-tank Heritage Real Estate, w perspektywie 25 lat korzystniejszy jest zakup własnego mieszkania, anizeli wynajem. Koszty związane ze spłatą kredytu oraz te wiążące się z wynajem są porównywalne. Znaczący jest jednak ich wpływ na majątek. Zakup mieszkania to nabycie nieruchomości na własność. Przeznaczając własne środki na zakup nieruchomości budujesz majątek Twojej rodziny i dbasz o Waszą przyszłość.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę