Teraz Czytasz
Top 5 spódnic z ekologicznej skóry z sieciówek

Top 5 spódnic z ekologicznej skóry z sieciówek

Fasonów, modeli i kolorów spódnic i sukienek dziś nie brakuje. Mało tego, doczekaliśmy takich czasów, że nie ma fasonów niemodnych. Dużym powodzeniem cieszą się teraz ubrania z ekologicznej skóry. Przemierzyliśmy sieciówki w poszukiwaniu najoryginalniejszych spódnic z ekologicznej skóry. Oto efekty naszych zakupów!

Miejsce 5 – SIMPLE – 229,90 zł

SIMPLE
Źródło: simple-cp.com

Marka SIMPLE słynie z bardzo eleganckiego biurowego stylu, na którego punkcie oszalały polskie Business Woman. Niestety czasem ceny tych pięknych ubrań nie zachęcają do zakupu. Spódnicę, którą prezentujemy znalazłyśmy na wyprzedażach. Była przeceniona o 110 zł. Taki fason pasuje zwłaszcza dziewczynom o długich szczupłych nogach lub tym, które chciałyby ukryć nieco zbyt szerokie bioderka.

Miejsce 4 – RESERVED – 99 zł

RESERVED
Źródło: http://www.reserved.com/

Markę RESERVED znają chyba wszyscy. Maja wiele sklepów w całej Polsce. Nasza propozycja to krótka spódnica w kształcie litery A. ten fason święci teraz tryumfy, choć nie każdemu pasuje. Cena bardzo przystępna, jak na sieciówkę, która czasami daje zbyt wygórowane ceny za swoje ubrania.

Miejsce 3 – MOHITO – 129,99 zł

MOHITO
Źródło: http://www.mohito.com/

W tym sezonie frędzle ciągle rządzą. Marka MOHITO to siostra wyżej prezentowanego RESERVED. Uchodzi za dosyć drogą markę, dlatego zaskoczyła nas stosunkowo niska cena tej spódnicy. Niestety z frędzlami trzeba uważać, ponieważ mogą zniekształcić sylwetkę lub optycznie poszerzyć pewne partie ciała.

Miejsce 2 – ZARA – 119,99

ZARA
Źródło: http://www.zara.com/

Któż nie słyszał o ZARZE? Można nie lubić tego flagowego sklepu koncernu INDITEX, ale z pewnością nie można im odmówić popularności. Nasza propozycja to przepiękna ołówkowa spódnica w ognistym czerwonym kolorze, która doskonale podkreśla wszystkie krągłości. Niestety kobiety o krótkich nogach muszą się podeprzeć obcasami, żeby jeszcze bardziej nie skrócić sobie optycznie nóg. Jak na ZARĘ, cena także zachęcająca.

Miejsce 1 – MANGO – 59,90

MANGO
Źródło: http://shop.mango.com/PL

Absolutny hit! Nie dość, że bardzo korzystny fason, idealna długość dla niemal każdej kobiety to jeszcze niska cena. Co prawda spódnica znaleziona na wyprzedażach, ale warto poczekać cały sezon na takie cudeńko w tak atrakcyjnej cenie. MANGO większości kobiet kojarzy się z Kate Moss, która była przez długi czas twarzą marki.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę