Teraz Czytasz
Top 3 pomysły na tanią, ale udaną randkę?

Top 3 pomysły na tanią, ale udaną randkę?

Miłość dodaje skrzydeł i sprawia, że człowiek „uczy się latać”. Ok, prawda jest taka, że to tylko hormony, bo stan zauroczenia szybko mija, a prawdziwa miłość rządzi się własnymi prawami. Ale jednak, gdy człowiek kogoś kocha, to chce tej drugiej osobie „dać gwiazdkę z nieba”, jednak gorzej jeżeli jego portfel akurat świeci pustkami. Co w takiej sytuacji zrobić? Oczywiście czas poznać nasze top 3 niezawodne sposoby na tanią, acz udaną randkę.

Starać się zawsze trzeba

Pamiętajcie, że starać się zawsze trzeba i to niezależnie od tego, jaki staż ma Wasz związek. Wychodzenie na randki umacnia Wasze więzi, ale też sprawia, że możecie poznać się na nowo i znowu poczuć tę „chemię”, która Was połączyła, czyli znowu mogą pojawić się motylki w brzuchu. Dlatego o związek trzeba zawsze dbać. I wcale nie musicie wydawać wiele, by dobrze się bawić. Czas więc poznać nasze sposoby na udaną randkę, gdy do wypłaty daleko, a na koncie raczej pustka.

Top 1: piknik w ogródku bądź parku

Czasami małe rzeczy mają duże znaczenie, a małe gesty rzeczywiście dają sporo. Dlatego wcale nie musicie martwić się tym, że akurat nie dysponujecie dużymi nakładami finansowymi, gdyż zwyczajnie można wykazać się naprawdę małą kreatywnością, a i tak randka będzie bardzo udana, zaś jej koszt niewielki. Doskonałym pomysłem na randkę, która może być bardzo romantyczna jest zorganizowanie pikniku. Może on odbyć się w Waszym ogródku, ale też możecie wybrać się do parku. Ważne byście cieszyli się swoim towarzystwem. Jedno z Was powinno zająć się przygotowaniami i dla odmiany powinna być to płeć męska. Na początek musicie zadbać o menu. Ale to w sumie jest łatwe. Wystarczy tylko przygotować smaczną sałatkę. Przyda się mix sałat, do których dodajecie kilka łyżek oliwy z oliwek, sól, pieprz oraz wyciśnięty ząbek czosnku. Następnie dodajecie jeszcze pokrojone pomidory oraz kawałek ogórka. Warto też pomyśleć o przygotowaniu grzanek czosnkowych, czyli w piekarniku. Wystarczy tylko podpiec plastry bagietki posmarowanej masłem czosnkowym. Teraz czas na przygotowanie deseru i tutaj polecamy przygotowanie sałatki owocowej. Wymieszajcie tylko pokrojone w kostkę owoce, a następnie dodajcie jogurt naturalny. Oczywiście czas jeszcze zdobyć się na jakiś romantyczny gest i w tym przypadku warto podarować ukochanej pojedynczą różę.

Top 2: aktywnie i na przełajowych rowerach

Nie zawsze udana randka musi być kolacją przy świecach, a wręcz często warto z takiej formy rezygnować na rzecz randki w aktywnym wydaniu. Dzięki temu można świetnie się bawić, ale też zadbać o siebie przy okazji. Możliwości jest naprawdę sporo, ale naszym zdaniem warto zaprosić ukochaną osobę na wycieczkę rowerową, lecz nie na pierwszych lepszych rowerach, lecz na przełajowych rowerach. Jazda na nich jest naprawdę przyjemna, ale ma w sobie też nieco emocji i pojawić się może nutka adrenaliny. I tutaj warto wiedzieć, że przełajowe rowery sprawdzą się na bardziej wymagających trasach, a dzięki szeroki oponom zapewniają dobrą przyczepność. A jeżeli jednak nie jesteście zwolennikami jazdy bardziej wymagającej, to zawsze też możecie udać się na wycieczkę rowerową, ale na rowerach miejskich czy też turystycznych. W jednym i drugim przypadku musicie pamiętać jak ważne jest bezpieczeństwo, zatem kaski i ochraniacze są obowiązkowe. Ale pomyślcie też o tym, by dodatkowo zdobyć się na romantyczny gest i zorganizować do tego jeszcze obiad na wolnym powietrzu, nawet jeżeli na obiad zjecie kanapki z masłem orzechowym. Spakujcie też bidony z wodą, wszak trzeba się nawadniać.

Top 3: wieczorny spacer

Czasami małe rzeczy mają duże znaczenie i wcale nie musicie też wydawać dużo, by zrobić coś miłego dla drugiej osoby. Ukochaną możecie zaprosić na długi, romantyczny spacer wieczorową porą. Warto dla dzieci zorganizować opiekę i wtedy możecie wspólnie wyjść i nie myśleć o codziennych obowiązkach. Po drodze koniecznie należy wręczyć wybrance serca czerwoną różę. Możecie też na chwilę usiąść na ławce i zjeść ulubione czekoladki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na romantyczny spacer udać się też po południu czy rano- pora zależy od tego, kiedy macie czas.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę