Teraz Czytasz
Tatuaż rękaw – dlaczego warto go zrobić i jakie wzory wybrać?

Tatuaż rękaw – dlaczego warto go zrobić i jakie wzory wybrać?

Zainteresowanie tatuażami stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie. Coraz większą popularnością cieszą się tatuaże rękawy. To właśnie dzięki nim ozdabia się swoje ciało i dba się o modny wygląd. Decydują się na nie zwłaszcza panowie, praktycznie w każdym wieku. Kluczowe jest to, aby były wykonane u prawdziwych fachowców i zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi od klientów. Tatuaż rękaw to dość czasochłonne przedsięwzięcie, lecz do wyboru mamy wiele różnych wzorów, dzięki czemu z łatwością dopasujemy go do swojego charakteru i przekonań. Stworzenie takich tatuaży jest dość wymagające, jednak decyduje się na to wielu mężczyzn. Mogą to być wzory zaproponowane przez nas lub przez tatuatorów.

Tatuaż rękaw – jakie wzory są obecnie najmodniejsze?

Tatuaże rękawy dobiera się według aktualnie obowiązujących trendów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na takie wzory, jakie tatuowana osoba uzna za słuszne. Jednym z najpopularniejszych rodzajów tatuaży są wzory postaci. Mogą to być zwłaszcza:

  • bohaterowie bajek,
  • bohaterowie książek,
  • anioły i bóstwa,
  • podobizny kobiet.

Jak widać pomysłów jest bardzo dużo. Poszczególne wzory mogą być ze sobą skutecznie połączone. Jest to zależne przede wszystkim od wybranego tatuatora oraz naszych potrzeb. Całe kompozycje mogą być właściwie zamknięte, np. przy pomocy motywów roślinnych lub geometrycznych. To bardzo istotne, aby mieć w głowie właściwy plan działania. Jeśli się go nie ma, będziemy mieć spore trudności ze stworzeniem wartościowego i ponadczasowego tatuażu.

tatuaż na ręce rękaw

Na tatuaże rękawy coraz częściej decydują się zwłaszcza nieco młodsi panowie, którzy chcą w ten sposób zaimponować swoim dziewczynom, znajomym lub też kolegom z uczelni. Oczywiście dla niektórych osób jest to jeden z najciekawszych sposobów na wyrażenie siebie, swojej osobowości i emocji.

Wśród bardzo popularnych motywów są również te podróżnicze. Mogą przedstawiać m.in. panoramy jakichś miast lub też największe zabytki z konkretnych zakątków świata. Po raz kolejny najważniejsze są nasze decyzje, na które czekają tatuatorzy. Motywy podróżnicze mogą być również związane z:

  • samoloty,
  • statki,
  • kompasy.

Wybór może być bardzo zróżnicowany. Na wykonanie takiego tatuażu przygotujmy dość duże pieniądze, jednak efekt bardzo nam się spodoba i będziemy w pełni zadowoleni z podjętej wcześniej decyzji. Ostateczna cena będzie zależała od nakładu pracy oraz wybranego wzoru.

Motywy patriotyczne, czaszki oraz wilki i elementy roślinne

Tatuaż rękaw to bardzo ciekawy wybór u mężczyzn, którzy szukają ciekawego sposobu na wyrażenie siebie oraz przemówienie do społeczności. Do wyboru są m.in. motywy patriotyczne, czaszki oraz wilki. Każda z tych wersji okaże się bardzo trafnym posunięciem. Motyw patriotyczny może być związany z różnego rodzaju flagami, żołnierzami czy też orłem. Oczywiście można się przy tym zdecydować na różne dopełnienia i uzupełnienia. Posłuchajmy wskazówek tatuatorów, dzięki którym nie będziemy mieć problemów z dobraniem właściwego wzoru.

ciekawy tatuaż rękaw

Nieco mniej popularnym motywem są czaszki, które cały czas znajdują swoich sympatyków. Czaszka to motyw kojarzący się ze śmiercią. Niektóre osoby chcą wyrazić przez to, że nie boją się śmierci lub też są z nią pogodzeni. To dość ciekawy eksperyment, który prezentuje się na męskim ręku niezwykle atrakcyjnie.

Oprócz powyższych motywów możemy zdecydować się na wilka lub elementy roślinne. Wilki mogą być łączone z:

  • księżycami,
  • sowami,
  • elementami przyrody.

Istotne jest to, aby tatuaże rękawy były wykonywane przez uznanych profesjonalistów, więc nie oszczędzajmy na nich pieniędzy. W końcu chcemy zadbać o to, aby rękaw był modny, stylowy i elegancki. Alternatywą dla powyższych motywów mogą być różne elementy roślinne, np. kwiaty (róże).

Tatuaże rękawy – kilka słów podsumowania

rękaw u kobiety tatuaż

Zdecydowanie się na tatuaż rękaw to bardzo ciekawa opcja przede wszystkim dla nieco młodszych mężczyzn, chociaż coraz częściej decydują się na to również bardziej dojrzali mężczyźni. Dzięki takim tatuażom możemy wyrazić swoje zasady, wartości oraz samych siebie. Tym samym przekonujemy innych do swoich zasad oraz informujemy ich o swoich przekonaniach. Panowie z takimi tatuażami wyglądają modnie i stylowo.

Atutem tatuaży rękawów jest mnogość dostępnych wzorów. Ważne jest to, aby udać się do profesjonalnego studia, w którym takie tatuaże zostaną wykonane. W zdecydowanej większości przypadków będzie to dość czasochłonne i wymagające przedsięwzięcie. Postawienie na cierpliwość jest tutaj kluczowe. Do wyboru mamy takie motywy, jak: czaszki, wilki, elementy roślinne, postacie z bajek, anioły, podobizny kobiet czy też elementy podróżnicze. Jak widać powinniśmy dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i dopasować tatuaż do charakteru. Tym samym spodoba się nie tylko nam, ale również wszystkim osobom z naszego otoczenia, nawet w pracy. Co prawda trochę pieniędzy na nie wydamy, ale uzyskany efekt nas zachwyci.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę