Teraz Czytasz
Szafa przesuwna z lustrem – elegancki i funkcjonalny akcent wnętrza

Szafa przesuwna z lustrem – elegancki i funkcjonalny akcent wnętrza

Nie da się ukryć, że szafa przesuwna jest tym rodzajem mebla, który zdobył ogromną popularność i dopełnia charakter wnętrz wielu domów i mieszkań. Szafa przesuwna z lustrem jest więc świetnym pomysłem zawsze wtedy, kiedy chcemy podnieść estetykę sypialni czy przedpokoju na wyższy poziom. Mebel ten jest wyjątkowo pojemny, a dzięki lustrom może również optycznie powiększać pomieszczenie, w którym zostanie umieszczony. Jak więc aranżować wnętrza, używając szafy z lustrem? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule!

Szafa przesuwna w sypialni

Sypialnia to wyjątkowe miejsce. W niej bowiem spędzamy co najmniej osiem godzin dziennie. Dla wielu sypialnia jest też rodzajem pomieszczenia, w którym nie tylko się śpi, ale również pracuje i po prostu spędza czas wolny. Jest to też miejsce intymne, nie wszyscy bowiem mają do niej wstęp, a dana osoba może chcieć zachować prywatność właśnie w tym pomieszczeniu.

Jest więc sypialnia miejscem, w którym szafy przesuwne sprawdzają się znakomicie. Dlaczego?

  • Są zazwyczaj dosyć spore, ale dzięki nim można zyskać przestrzeń. Szafa przesuwna z lustrem zmieści bowiem wiele koszul, butów, t-shirtów, swetrów i całą masę innego rodzaju odzieży czy przedmiotów, które bez takiej szafy zajmowałyby przestrzeń w innej części pomieszczenia, na biurku, stole czy innych meblach.
  • Pięknie wykonana szafa z lustrem zawsze podnosi poziom estetyki sypialni i optycznie ją powiększa, co korzystnie wpływa nie tylko na subiektywne postrzeganie przestrzeni, ale także na komfort jej użytkowania. Szafa przesuwna sprawia więc, że w sypialni „złapiemy więcej oddechu”.
  • Różnorodność szaf przesuwnych sprawia, że można dopasowywać ich rozmiar i estetykę do stylu i wielkości sypialni.

Szafa przesuwna z lustrem jest meblem eleganckim, prostym, solidnym i zawsze niesamowicie funkcjonalnym, a takiego połączenia nie można po prostu zignorować!

Szafa przesuwna w przedpokoju

Idealnym miejscem na szafę przesuwną jest przedpokój. W przedpokoju bowiem szafa spełnia kilka funkcji:

  • Przedpokój jest zazwyczaj (ale nie jest to reguła) pomieszczeniem dłuższym i węższym od pozostałych w mieszkaniu czy domu, korzystne jest więc jego optyczne powiększanie. W tym celu wiele osób montuje na ścianach lustra, jednak w lustrze nie schowamy obuwia czy odzieży, a w szafie przesuwnej owszem. Jej lustra powiększą też optycznie przedpokój, pozytywnie wpływając na jego estetykę.
  • Szafa w przedpokoju spełnia również funkcję mebla na ubrania, płaszcze, kurtki, obuwie i inne przedmioty, ponieważ jej wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie efektywnie pomieścić naprawdę sporą ilość przeróżnych przedmiotów.
  • Szafa przesuwna z lustrem dodaje również elegancji przedpokojom, w którym zostaje umieszczona. Estetyka jest równie ważna, co funkcjonalność!

Przedpokój nie musi być pomieszczeniem przejściowym bez charakteru, a z szafą przesuwną ów charakter zostanie bezwzględnie zachowany i będzie robił wrażenie!

Jaką szafę przesuwną wybrać?

Szafy przesuwne, ofertowane na stronie https://www.meble-bogart.pl, są doskonałymi meblami do przedpokojów i sypialń. Wybierając szafę przesuwną z lustrem, taką jak https://www.meble-bogart.pl/szafa-przesuwna-z-lustrem-i-szufladami-idea-180-dab-lefkas–czarny-p-47793-1085-1085.html, nie można poczynić błędu w aranżacji wnętrz, ponieważ mebel ten jest niezwykle uniwersalny, funkcjonalny i niezwykle estetyczny. Czy warto? Odpowiedź nasuwa się sama!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę