Teraz Czytasz
Armatura Grohe, czyli styl, nowoczesność i ekologia!

Armatura Grohe, czyli styl, nowoczesność i ekologia!

Grohe jest niezaprzeczalnie jednym z liderów w produkcji wysokiej klasy armatury. Niemiecka marka słynie z baterii i akcesoriów łazienkowych, które odznaczają się zróżnicowanym designem, nowoczesną konstrukcją oraz ekologicznymi rozwiązaniami, pozwalającymi znacząco ograniczyć zużycie wody, bez strat w komforcie użytkowania baterii czy prysznica. Na armaturę Grohe stawiają wszyscy, którym zależy na stylowym wyposażeniu łazienki czy kuchni, które będzie przy okazji sprawnie funkcjonować przez lata. Sprawdź, co w Grohe jest tak bardzo wyjątkowego.

Grohe, czyli jakość w wielkim stylu

Armatura Grohe jest znana na całym świecie, a jej zastosowanie jest równie szerokie, jak wybór oferowanych baterii. Każdy, komu zależy na wysokiej jakości, trwałości, ciekawym designie oraz innowacyjnej konstrukcji, stawia na baterie Grohe. Jakość wykonania idzie tutaj bowiem w parze z wysmakowanym designem i przede wszystkim wręcz legendarną już trwałością! W kręgach fachowych Grohe jest praktycznie synonimem jakości. A jak wygląda dokładnie oferta niemieckiej marki?

W jej asortymencie znaleźć można zarówno baterie kuchenne, jak i łazienkowe, a także baterie wannowe, prysznicowe – w tym nowoczesne zestawy prysznicowe, takie jak np. przepiękny zestaw prysznicowy Euphoria z deszczownicą i termostatem. Firma oferuje wiele kolekcji, które przy zróżnicowanym designie – począwszy od nowoczesnego, przez klasyczny po stylowe retro, zawsze zawierają armaturę dopracowaną w każdym detalu. Na którą marka daje zazwyczaj aż 5 lat gwarancji!

 

Nowoczesne technologie Grohe w łazience

W kwestii nowoczesnych technologi na uwagę zasługują baterie termostatyczne, które zwiększają komfort i bezpieczeństwa kąpieli (np. podtynkowa bateria Grohterm czy bateria SmartControl Square). Co ważne, armatura chromowana Grohe jest pokrywana specjalną powłoką StarLight, zapewniającą piękny wygląd baterii przez lata.

Do nowoczesnych technologii Grohe można zaliczyć m. in. instalowany w bateriach prysznicowych system TurboStart, który zapamiętuje zadaną temperaturę – woda osiąga ją niemal natychmiastowo po włączeniu prysznica. Poszczególne modele baterii Grohe wyposażone są także w blokadę temperatury. Na uwagę zasługuje także system DreamSpray pozwalający osiągnąć idealny natrysk pod prysznicem czy system TwistFree zapobiegający skręcaniu się węża.

Ekologiczne rozwiązania Grohe

Innowacyjność i ekologia są dla Grohe czymś powszechnym. Firma cały czas pracuje nad coraz to bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami, które pozwalają jej oferować baterie łazienkowe i kuchenne odznaczające się dużą funkcjonalnością, a równocześnie ekonomicznością.

Oczywiście w kwestii ekonomii chodzi przede wszystkim o znaczne ograniczenie zużycia wody, co umożliwiają specjalne perlatory, ograniczniki przepływu wody i regulatory montowane do baterii Grohe. Przy czym ograniczenie zużycia wody przebiega bez żadnego wpływu na komfort użytkowania baterii, co jest właśnie jednym z największych osiągnięć marki. W niektórych przypadkach ograniczenie to może sięgnąć nawet 50 procent!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę