Teraz Czytasz
Stylowy prezent na zakończenie szkoły. Dla ucznia i nauczyciela.

Stylowy prezent na zakończenie szkoły. Dla ucznia i nauczyciela.

To już ostatnie chwile w takim gronie. Po napisaniu matury Wasze drogi się rozejdą i każdy wyruszy we właściwym dla siebie kierunku. Zakończenie szkoły to wzruszający moment, który zamyka ważny etap w życiu młodego człowieka. Co przygotować na prezent dla wychowawcy i rówieśników? Sprawdź nasze podpowiedzi.

Prezent idealny dla każdego? Tak!

Ostatnie chwile w szkole oznaczają radość i ekscytację, które przeplatają się ze wzruszeniem. Jako uczniowie jesteście ciekawi, co przyniesie los, ale z drugiej strony serce wciąż przepełnione jest szkolnymi wspomnieniami. Czy można przygotować prezent, który trafi w gust zarówno wychowawcy, jak i Twoich rówieśników z klasy? Okazuje się, że tak! I jest to o wiele prostsze, niż Ci się wydaje 🙂

Prezenty ze zdjęciem od pewnego czasu są prawdziwym hitem w szkolnym gronie. Pozostawiają świetne wspomnienia, do których miło wrócić po latach. Są zatem świetną pamiątką! Szukasz pomysłu na upominek z efektem WOW? Poznaj nasze propozycje.

Fotoksiążka, czyli zapiski ze szkolnej ławki

To uniwersalny produkt, który z radością przyjmie zarówno wychowawca, jak i każdy uczeń. Kwestią, która wyróżnia taki prezent spośród innych, jest możliwość personalizacji. Zaprojektuj fotoksiążkę pełną zdjęć ze szkolnych lat, dodaj chwytliwe hasła, zwięzłe teksty, daty i podpisy, a sprawisz, że pamięć o radosnych chwilach nigdy nie zginie. Fotoksiążka będzie niczym wesoła przeprawa przez zakamarki pamięci. Gwarantujemy, że trafi w gust każdego z obdarowanych.

Fotopamiątka, czyli wspomnienia w skoncentrowanej formie

Jak oprawić klasową fotkę, by wyglądała nowocześnie i stylowo? Szkolne tablo powoli staje się passé, podobnie jak zdjęcia w ramkach, które nie każdy chce eksponować w swojej prywatnej przestrzeni. Fotopamiątka jest idealną propozycją na prezent na zakończenie roku szkolnego. Jest niewielka, bez trudu zmieścisz ją do szuflady, by co jakiś czas wracać myślami do wspomnień, przebiegając wzrokiem po znajomych twarzach.

Fotopamiątka to nowoczesna kartka okolicznościowa, którą możesz wzbogacić nie tylko o wybrane zdjęcie, ale i dodać życzenia. To kolejna świetna propozycja od Colorland, która bez wątpienia spodoba się wychowawcy i Twoim znajomym ze szkolnej ławki.

Sharebook – najważniejsze chwile w jednym miejscu

W Twojej klasie jest kilkadziesiąt osób, a każda z nich ma świetne fotki ze szkolnych lat. Trudno się zdecydować na konkretne kadry? Wybierz Sharebook na prezent i umieść w nim aż 50 zdjęć! Wspomnienia w kieszonkowej formie ukryte za personalizowaną okładką przywołają najlepsze chwile przeżyte w szkolnym gronie.

Każde zdjęcie ma perforację, co umożliwia łatwe odrywanie. Możesz podpisywać fotki i wymieniać się nimi z klasową paczką, by nadać wspomnieniom jeszcze większej wartości. Sharebook to kolejny uniwersalny upominek, który znakomicie się sprawdzi jako pamiątka i podziękowanie na koniec roku szkolnego.

Udało Ci się poczuć moc inspiracji? Wskakuj na stronę marki Colorland i wybierz produkt, w którym utrwalisz najlepsze szkolne wspomnienia!

Artykuł partnera.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę