Teraz Czytasz
Sięgnij po profesjonalne farby fryzjerskie i ciesz się pięknym wyglądem!

Sięgnij po profesjonalne farby fryzjerskie i ciesz się pięknym wyglądem!

Czynność farbowania włosów warto powierzyć profesjonalistom. Samodzielna koloryzacja w domowym zaciszu może przynieść więcej szkody niż pożytku. W domowych warunkach niełatwo o uszkodzenia struktury włosów. Samodzielna koloryzacja może być ryzykowna – warto zatem zgłosić się do sprawdzonego salonu fryzjerskiego.

Koloryzacja włosów – sięgnij po profesjonalne farby i odmień swój image!

Chęć zamaskowania siwych włosów czy pragnienie nadania fryzurze blasku – to najczęstsze powody, które skłaniają kobiety do sięgnięcia po farby profesjonalne. Są bezpieczne dla skóry głowy i mogą zapewnić wielowymiarowe, nieoczywiste odcienie. W salonie fryzjerskim znajdziesz też specjalne odżywki, dzięki którym włosy nabiorą blasku. Profesjonalne farby do włosów znajdziesz np. tutaj: https://hairpro.pl/wlosy-farby-do-wlosow. Szeroki wybór asortymentu, szybka wysyłka, sprawdzeni producenci – i to wszystko w jednym miejscu!

Farba do włosów – dobierz odcień do swojego naturalnego odcienia włosów i ciesz się naturalnym efektem!

Jeżeli jesteś na początku swojej przygody z farbowaniem – warto kierować się prostą zasadą, zalecaną przez fryzjerów. Na początku warto wybrać taki odcień, który będzie zbliżony do Twojego naturalnego koloru. W przypadku wprowadzenia drastycznych zmian – koloryzacja może okazać się rozczarowaniem. Intensywna i szybka zmiana koloru, która nie będzie zgrana z Twoim naturalnym typem urody może przysporzyć Ci niemałego dyskomfortu. Farby fryzjerskie są trwałe, zatem nie musisz obawiać się, że po kilku myciach ich blask zniknie.

Jak dbać o włosy po farbowaniu?

W profesjonalnym salonie fryzjerskim możesz liczyć na fachowe doradztwo, odpowiedni dobór kosmetyków oraz niezbędną ochronę na każdym etapie farbowania. Dzięki temu ograniczysz ryzyko, że Twoje włosy ulegną zniszczeniu podczas koloryzacji. Warto też zdać się na porady fryzjera i skorzystać z dostępnych ampułek i masek, które pomogą w odbudowie włosa i wydobyciu jego naturalnego blasku. Niemniej ważna jest też pielęgnacja w domowym zaciszu. Systematyczne korzystanie z masek i olejków dostosowanych do rodzaju włosa może sprawić, że włosy farbowane będą w jeszcze lepszej kondycji niż przed koloryzacją. Rozjaśniacze mogą szczególnie uszkodzić strukturę włosa, dlatego warto podreperować ich stan w w codziennej pielęgnacji.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę