Teraz Czytasz
Seksowne i ciepłe damskie piżamy

Seksowne i ciepłe damskie piżamy

Powiedzmy sobie to jasno: piżamy większości osób nie kojarzą się z atrakcyjnym wyglądem. Zazwyczaj wybiera się je mając na względzie głównie względy praktyczne – mają przede wszystkim nas ogrzewać w nocy. Z drugiej strony jednak okazuje się, że stereotyp mówiący, iż piżama z definicji nie jest szczególnie atrakcyjnym elementem garderoby nie jest bynajmniej prawdziwy. Można wybrać piżamy, które jednocześnie będą przyjemnie ogrzewały i pozwolą kobietom prezentować się atrakcyjnie nocą.

 

Kobiety, które są zainteresowane kupnem piżamy, która będzie jednocześnie ciepła i seksowna na pewno z zainteresowaniem przeczytają porady zamieszczone w tym artykule. Mamy nadzieję, że uda nam się obalić obiegowe opinie na temat damskich piżam, które są naszym zdaniem niesprawiedliwe wobec tego elementu garderoby!

Wyglądaj seksownie bez odsłaniania ciała

Jeżeli chcemy w piżamie prezentować się naprawdę kobieco, warto przemyśleć kwestię koloru wybranej piżamy. Bardzo często wybieramy piżamy o bardzo dziewczęcym stylu, utrzymane w pastelowych barwach. Tymczasem o wiele bardziej seksownie wypadają kolory takie jak głęboka czerwień czy klasyczna czerń. Jeśli chodzi o wygląd piżamy, należy też unikać dziecinnie wyglądający wzorów (np. piżamy w kotki) – lepsza będzie odważna panterka! To niby niewiele, ale potrafi wysłać śpiącej z nami odpowiedni sygnał bez konieczności odsłaniania ciała…

Dla seksownego wyglądu ważny jest oczywiście również krój piżamy. Kobiety często ograniczają swoje możliwości, jeśli chodzi o kuszący wygląd wybierając workowe piżamy sądząc, iż tylko takie potrafią dać odpowiednie ciepło. Tymczasem ogrzewanie to przecież bardziej kwestia materiału! Lepiej jest kupić piżamę o przylegającym do ciała kroju, która sprawi, że będziemy wyglądać bardzo atrakcyjnie – partner będzie mógł bez przeszkód podziwiać naszą figurę! Przy tym należy ponownie wspomnieć, że seksowne efekty można nie odsłaniając ciała, które jest przez przylegającą piżamę zakryte i dzięki temu efektywnie ocieplane. Warto też zwrócić uwagę na piżamy z guzikami, które działają partnerowi na wyobraźnie – w końcu w każdej chwili można je odpiąć!

Każda kobieta wie, że satyna jest jednym z najbardziej seksownych materiałów. Pięknie połyskująca satyna kojarzy nam się z eleganckimi koszulami nocnymi, ale nikt nie powiedział, że nie można wykorzystywać jej również w piżamach! Piękna satynowa piżama to czysty seksapil i luksus. Dla wprowadzenia należytej atmosfery można uzupełnić efekt inwestując w satynową pościel.

Piżamy mogą wyglądać kobieco!

Wygląda na to, że stereotyp o piżamie jako „babcinym” lub dziecinnym ubiorze zupełnie mija się z prawdą! Jeśli poszukamy odpowiednio dobrze, z łatwością znajdziemy niezwykle atrakcyjnie prezentujące się piżamy. Warto sprawdzić oferty sklepów z luksusową damską bielizną, które zawierają ogromne bogactwo interesujących wzorów i krojów. Dzięki temu można z łatwością znaleźć atrakcyjną piżamę, która idealnie pasuje do naszego temperamentu i spędzić w niej wiele przyjemnych, ciepłych nocy!

Po więcej informacji zapraszamy na Coemi.pl!

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę