Teraz Czytasz
Schüco – urok eleganckich detali

Schüco – urok eleganckich detali

Z myślą o zaspokojeniu wyszukanych potrzeb klientów PEKA wprowadziła do oferty rozwiązania Schüco, które wyróżnia wysoka jakość i niezawodna trwałość. Elementy wykończenia mebli tej marki to synonim dyskretnej elegancji i ergonomicznych rozwiązań.

Marka Schüco ma w swojej ofercie profile do mebli o wszechstronnym zastosowaniu – detale, które decydują o wygodzie ich użytkowania i funkcjonalnym wykończeniu. Zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół i wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Pozwalają rozwiązać problem uchwytów w meblach, oświetlenia LED pod szafkami czy blatami, a także narażonych na uszkodzenia narożnych części wysp.

Listwy do frontów mebli

Listwy korytkowe eliminują konieczność zakładania uchwytów na frontach, dzięki czemu uzyskujemy jednolitą powierzchnię mebli, która podkreśla minimalistyczny design wnętrza. Jednocześnie zapewniają łatwość otwierania szafek czy szuflad. Są subtelnie zintegrowane z meblem i idealnie gładkie. Mogą być stosowane horyzontalnie lub wertykalnie. System bezuchwytowy został oparty na podstawie dwóch profili konstrukcyjnych: pojedynczych „L” i podwójnych „C”. Oba te rozwiązania zapewniają elegancki wygląd mebli. Wielkim ich atutem jest niezwykle prosty montaż. Dostępne są także zaślepki do listew poziomych oraz łączniki narożników – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Elementy systemu są anodowane w kolorze aluminium, czarnym i antracytowym lub malowane na kolor biały.

Innym produktem Schüco wprowadzonym do oferty przez firmę PEKA są uchwyty listwowe nakładane. Każdy z nich tworzony jest indywidualnie i oddzielnie anodowany po to, aby zapewnić jednolity kolor krawędzi i tekstury.

Kuchenne oświetlenie LED

Schüco proponuje także ciekawe pod względem estetyki i funkcjonalności propozycje oświetlenia LED w meblach – same listwy korytkowe mogą być delikatnie podświetlone paskiem ledowym. Zamontowanie dodatkowo profili nablatowych LED w meblach to nie tylko sposób na doświetlenie powierzchni roboczej w kuchni, ale również ciekawy zabieg upiększający pomieszczenie. Jeden z profili LED przymocowany do krawędzi korpusu umożliwia podświetlenie górnej szafki od spodu. Inny zapewnia oświetlenie jej w taki sposób, że światło skierowane jest do dołu, tym samym doświetla blat, jak i w górę – dodatkowo rozświetlając wnętrze szafki.

Zabezpieczenie narożników

Ciekawym rozwiązaniem, które proponuje Schüco jest profil łącząco-zabezpieczający narożnik, który chroni wrażliwe miejsca mebli przed uszkodzeniem, dodając im jednocześnie elegancji. Jest to proste rozwiązanie zapewniające podwójny efekt – wizualnie atrakcyjny akcent na frontach mebli oraz precyzyjne połączenie krawędzi korpusów.

Estetyczne kratki wentylacyjne

W ofercie Schüco są również kratki wentylacyjne. Wydawałoby się, że to pospolity element wyposażenia domu, ale ta marka udowadnia, że nawet tak banalny element może być atrakcyjny, dzięki dyskretnej elegancji i perfekcyjnemu wykończeniu. Kratki wentylacyjne wykonane z aluminium zapewniają nie tylko optymalną przepustowość powietrza dla sprzętów AGD, ale są również stabilne i łatwe do czyszczenia. Mogą być dopasowane do każdego stylu mebli, a ich montaż jest bardzo prosty.

Elementy wykończenia mebli Schüco to synonim dyskretnej elegancji i ergonomicznych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę