Teraz Czytasz
„Przyjaciele” i inne hity w HBO GO – jakie nowości obejrzeć?

„Przyjaciele” i inne hity w HBO GO – jakie nowości obejrzeć?

Filmy, bajki i seriale. Można je znaleźć na różnych platformach streamingowych, jednak gdzie znaleźć nowości i uwielbiane hity? W takim przypadku, warto wybrać HBO GO. Właśnie ta aplikacja znakomicie sprawdza się, jeżeli chodzi o czerpanie rozrywki z ulubionych multimediów. Jakie nowości przygotowali dla użytkowników autorzy HBO GO?

Nowości w HBO GO – co obejrzeć w wolnej chwili?

Przerwa od pracy czy nauki lub wakacje. To momenty, w których można wciągnąć się w ulubiony lub zupełnie nowy serial albo film. Na rynku dostępnych jest wiele platform streamingowych, jednak nie wszystkie tak często zmieniają swój repertuar, a także mają w katalogach tak ciekawe tytuły, jak HBO GO. To właśnie ten serwis jest prawdopodobnie najczęściej wybieranym, jeżeli chodzi o przyjemne spędzenie czasu z najlepszymi produkcjami.

W przypadku nowości są to najczęściej filmy, które zdobyły nominacje do najbardziej renomowanych nagród, na przykład Oscarów czy Emmy. Co roku wybierane są najlepsze filmy z całego świata z każdego gatunku. HBO GO jest platformą, która bardzo często umieszcza takie filmy i seriale w swoim katalogu. Nie brakuje również nowości – ostatnią z nich jest na przykład „Przyjaciele: Spotkanie po latach”, czyli prawdziwa gratka dla fanów kultowego serialu „Przyjaciele”.

Jakie nowości warto obejrzeć?

Katalog filmów i seriali HBO GO jest na bieżąco aktualizowany, dlatego w każdym miesiącu można liczyć na nowości. Obecnie warto zwrócić uwagę na tytuły, takie jak:

„Włoskie wakacje”

To lekka komedia z wątkiem romantycznym, idealna na wakacyjny wieczór. Opowiada historię ojca i syna, którzy przybywają do Włoch, aby sprzedać odziedziczoną willę. Na swojej drodze spotykają wiele przygód, które odpowiadają za barwną i bardzo zabawną fabułę.

„Nocna jazda”

Francuski dramat, który otrzymał Cezara za najlepszą muzykę oryginalną. To film, który trzyma w napięciu. Opowiada relację striptizerki z nielegalnym imigrantem, tworzącym świetną muzykę electro. „Nocna jazda” to tytuł, który hipnotyzuje klimatem i nie pozwala oderwać się od fabuły.

„Zapachy”

Porywający komediodramat opowiadający historię samolubnej divy i jej kierowcy. Anne to prawdziwa kobieta sukcesu i mistrzyni perfum, natomiast Guillaume to jedyny mężczyzna, który potrafić stawić jej czoła.

„Piłat”

Ten węgierski dramat psychologiczny to pozycja, która skłania do przemyśleń. Fabuła skoncentrowana jest na niełatwej relacji pomiędzy owdowiałą matką i dorosłą córką, które mierzą się z nową sytuacją rodzinną.

Warto również zwrócić uwagę na najnowsze odcinki świetnych seriali, takich jak „Opowieść podręcznej”, „Dziewczyna z doświadczeniem”, „Terapia” czy „Batwoman”.

Telewizja przez Internet – sposób na to, żeby obejrzeć ulubione programy

Telewizja przez Internet jest jedną z usług, które w ostatnich latach zdobyły wyjątkowo dużą popularność. Dzięki niej można uzyskać dostęp do ulubionych programów oraz seriali, nie wydając przy okazji ogromnych sum pieniędzy. Telewizja przez Internet umożliwia oglądanie kanałów tematycznych, a także seriali oraz filmów. Wiele z pakietów jest również uzupełnionych o inne funkcje, na przykład tryb multiroom, który umożliwia oglądanie różnych treści na kilku urządzeniach jednocześnie. Dostawcy usług oferują także Internet światłowodowy. Dzięki takim pakietom można cieszyć się zarówno znakomitą rozrywką podczas oglądania ulubionych programów, jak i po uruchomieniu komputera czy konsoli do gier.

Jak działa multiroom? Jacy dostawcy proponują taką funkcję?

Jak wspomniano wcześniej, w niektórych pakietach usług znajdują się funkcje pozwalające dopasować ofertę telewizji do potrzeb domowników, takie jak multiroom. Jak działa multiroom? Opcja ta umożliwia oglądanie różnych kanałów nawet na kilku urządzeniach w tym samym czasie. To niesamowicie wygodne rozwiązanie, które wpływa na komfort użytkowania telewizora. Wiedząc już, jak działa multiroom, warto sprawdzić, jacy dostawcy proponują najlepsze usługi tego typu. Na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę Cyfrowego Polsatu i INEA.

Cyfrowy Polsat proponuje w swoim najlepszym pakiecie nawet do 124 kanałów za stawkę 60 zł miesięcznie. Są to zarówno programy tematyczne, jak i podstawowe. Dzięki funkcji multiroom telewizję można oglądać nawet na 4 telewizorach.

INEA z kolei oferuje rewolucyjną telewizję HIWAY. Można z niej korzystać w różnym formacie, włączając i wyłączając wybrane paczki tematyczne kanałów na określony czas. Oprócz podstawowego pakietu kanałów telewizyjnych, w każdym momencie trwania umowy możemy zmieniać paczki tematyczne, w zależności od potrzeb. Jeśli chcemy obejrzeć trwające właśnie rozgrywki sportowe lub najnowszy sezon serialu, możemy włączyć pakiety sportowe nawet tylko na czas ich trwania, bez dłuższego zobowiązania. Oprócz funkcji multiroom na 5 telewizorów, INEA oferuje także dodatkowe opcje, takie jak tryb przewijania programów, nawet do 7 dni wstecz, wracania do początku transmisji, a także nagrywania. Ze względu na tak zróżnicowaną i elastyczną ofertę, INEA wydaje się być najlepszym dostawcą.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę