Teraz Czytasz
Przygotowania do wiosny – zabiegi medycyny estetycznej w Beauty Club Lemoné

Przygotowania do wiosny – zabiegi medycyny estetycznej w Beauty Club Lemoné

Coraz bliżej do wiosny, nic więc dziwnego, że mamy ochotę na zmiany, na zadbanie o swoją cerę, która przez zimę straciła blask oraz ciało, które lepiej zawczasu przygotować na sezon bikini.

Co możemy zrobić? Oprócz zmiany diety (na lepiej zbilansowaną, bogatszą w witaminy, minerały i substancje odżywcze) i wprowadzenia do swojej codziennej rutyny aktywności fizycznej (nawet półgodzinne spacery przyniosą rezultat), możemy skorzystać z bogatej oferty zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Co ważne, nie musimy sami znać się na zabiegach i wiedzieć, który z nich przyniesie pożądany rezultat. Wiele usług o często skomplikowanych i niewiele mówiących nazwach może przyprawić o ból głowy. Właśnie dlatego dobre kliniki oferują wizyty przedzabiegowe, podczas których przeprowadzany jest z klientem wywiad. Personel poznaje nie tylko jego oczekiwania, ale także ewentualne przeciwwskazania do zabiegów. Efektem takiego spotkania jest rozpisany plan działania, który kompleksowo rozwiąże problem i zaowocuje doskonałym wyglądem i świetną formą na lato.

Takie właśnie podejście oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné w Częstochowie.

Kadra Kliniki składa się ze specjalistów różnych dziedzin – specjalisty medycyny estetycznej, kosmetologów, kosmetyczek, lekarza chorób wewnętrznych, endokrynologa, diabetologa, trychologa i masażysty. Dzięki temu problemy oraz potrzeby, z jakimi zgłasza się pacjent, są rozpatrywane na wielu płaszczyznach i, w razie potrzeby, szerzej konsultowane.

Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné oferuje więc nie tylko usługi z zakresu medycyny estetycznej (na przykład redukcję i wypełnianie zmarszczek, leczenie nadpotliwości, powiększanie i modelowanie ust oraz peelingi medyczne czy lipolizę iniekcyjną), ale także zabiegi z kategorii biostymulacji (osoczem bogatopłytkowym, kolagenem), kosmetologii medycznej (makijaż permanentny, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, radiofrekwencja bezigłowa, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne), hi-tech (takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, laserowe zamykanie naczynek, dermapen, karboksyterapia, terapia światłem LED, laserowe usuwanie przebarwień i rumienia, a także depilacja laserowa).

To nie wszystko – osoby potrzebujące odprężenia mogą skorzystać z terapii manualnej – bogatej oferty masaży (kobido, kassaji, japoński, gorącymi kamieniami, antycellulitowy, bańką chińską, relaksacyjny, aromaterapeutyczny, tajski stóp oraz specjalny, dedykowany kobietom w ciąży.

Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné to nie tylko bogata oferta usług. To przede wszystkim doskonale wykształcony i doświadczony personel, który profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadza wszystkie zabiegi – od podstawowych po te bardziej inwazyjne.

Nad najwyższą jakością zabiegów czuwa założycielka Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné lek. Agnieszka Tomala, która jako specjalista medycyny estetycznej osobiście przeprowadza zabiegi z tego zakresu. Ona też wyznaczyła wysoki standard usług i tak dobrała personel, aby klient na każdym kroku czuł wyjątkową atmosferę tego miejsca, miał poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Komfort pacjenta to również dbanie o to, aby maksymalnie ograniczyć jego doznania bólowe związane z przeprowadzanymi zabiegami. W Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemone, w zależności od rodzaju zabiegu, stosuje się różne metody redukcji bólu. Jedną z nich jest CryoT® Cooler, który zdecydowanie zmniejsza stres i ból podczas zabiegu. Chłodzenie (kriostymulacja) poprawia zarówno stan kliniczny, jak i funkcjonalny pacjentów, co z kolei skraca czas rehabilitacji i przyspiesza powrót do normalnego funkcjonowania.

Myśląc o wiośnie i powrocie do szczytowej formy, nie powinniśmy się bać wsparcia, jakie oferują nam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Ważne jest tylko to, aby miejsce, w którym z tych usług skorzystamy wybrać w sposób przemyślany, świadomy, kierując się przede wszystkim wykształceniem i doświadczeniem personelu, a także standardem świadczonych przez klinikę usług.

 

Wpis sponsorowany.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę