Teraz Czytasz
Pokochaj zero waste – wybierz usługi szewskie, kaletnicze i poprawki krawieckie

Pokochaj zero waste – wybierz usługi szewskie, kaletnicze i poprawki krawieckie

Wraz z zyskującymi popularnością trendami związanymi ze zrównoważonym rozwojem oraz redukcją nadprodukcji, rośnie zapotrzebowanie na usługi szewskie, kaletnicze i krawieckie. W ostatnich latach, kiedy modny stał się styl zero waste, wiele osób zaczęło odnawiać stare ubrania, buty czy zabawki. Kupowanie nowych ubrań stało się mało modne, obecnie popularnym trendem jest naprawa obuwia, cerowanie odzieży, zszywanie pluszaków i lalek. Gdzie zatem szukać sprawdzonych fachowców?

FixMix – Usługi szewskie, usługi kaletnicze i poprawki krawieckie

FixMix to firma z dużym doświadczaniem, która współpracuje z cenionymi rzemieślnikami: szewcami, krawcami i kaletnikami, którzy od lat świadczą usługi na lokalnym rynku. Firma oferuje szeroki zakres usług, który obejmuje m.in. usługi kaletnicze, poprawki krawieckie, usługi szewskie. Jak skorzystać? To proste. Wybierasz usługi na stronie, określasz miejsce odbioru i voila! To wszystko! Resztę już robi FixMix. Usługi, jakie FixMix może zaproponować to m.in.:

  • Czyszczenie, renowacja i naprawa obuwia.
  • Przywracanie życia starym torebkom, np. wszywanie zamków, wymiana pasków itp.
  • Poprawki krawiecki np. skrócenie spodni, wszycie zamka, cerowanie odzieży.
  • Naprawa parasoli.
  • Naprawa garderoby skórzanej itp.

Dużym zainteresowaniem cieszy się naprawa zabawek. Warto wysłać ulubioną maskotkę czy lalkę, a wróci do Państwa w idealnym stanie. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a szeroka oferta pozwala przywrócić drugie życie różnym zepsutym przedmiotom.

Jak przekazać przedmiot do naprawy?

Fima FixMix działa na terenie całego kraju. Współpracuje z rzemieślnikami z całej Polski, zarówno z dużym miast, jak i małych wsi. Celem firmy jest wspieranie idei zrównoważonego rozwoju oraz ograniczanie marnotrawstwa. Niemal każdą rzecz da się naprawić i przywrócić ją do życia. Aby skorzystać z usług firmy, trzeba wejść na stronę internetową i wybrać usługę. W zależności od potrzeb można wybrać usługi kaletnicze, usługi szewskie, poprawki krawieckie itp. Po opłaceniu, przedmiot należy wysłać do firmy. Wysłanie zlecenia może odbyć się za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu. Naprawione przez fachowców rzeczy w ten sam sposób wracają do klientów. Średni czas realizacji zleceń wynosi 7 dni roboczych od momentu odebrania przedmiotów przez ekipę FixMix. Oprócz jakości ważny jest czas. FixMix stara się błyskawicznie realizować usługi z obszaru poprawek krawieckich, naprawa i renowacja obuwia zazwyczaj nie zajmuje dużo czasu, na bardziej specjalistyczne naprawy czasami trzeba nieco dłużej zaczekać.

Usługi szewskie, kaletnicze i poprawki krawieckie – co jeszcze oferują fachowcy?

Dla rzemieślników FixMix nie ma rzeczy niemożliwych. Na stronie internetowej wymienione są tylko najbardziej popularne usługi, ale eksperci dokonują wielu innych napraw. Wystarczy opisać swój problem, a FixMix znajdzie fachowca. Potrzebujesz kompleksowej renowacji pluszowej zabawki? A może chcesz znów używać ulubiony parasol? Nie martw się, FixMix z chęcią Ci Pomoże.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę