Teraz Czytasz
Pływające świeczki – przepiękna dekoracja na wiele okazji

Pływające świeczki – przepiękna dekoracja na wiele okazji

Każdy z nas urządzając różnorodne przyjęcia, dba o tworzony nastrój oraz dekorację. Dbałość o takie elementy sprawia, że przybyli goście mają ochotę do zabawy, a my sami mamy poczucie, że nasz dom, sala czy przyjęcie plenerowe, urządzone są na najwyższym poziomie. W tym celu idealnym wyborem są pływające świeczki.

Woda i płomień świecy, czyli doskonałe połączenie

Pływające świeczki cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników. Powszechnie wykorzystywane są w różnego rodzaju aranżacjach, również przez profesjonalnych architektów czy dekoratorów. Ich największą zaletą jest ogromny uniwersalizm. Pływające świeczki doskonale nadają się do udekorowania bardzo wielu okazji. Co więcej, są ozdobami o unikatowymi charakterze. Nic nie jest w stanie zastąpić połączenia wody z ogniem, które dodaje niezwykłego klimatu najbardziej przeciętnym aranżacjom.

Szeroki zakres zastosowania pływających świeczek

Pływające świeczki będą doskonałym wyborem na takie okoliczności jak ceremonię ślubne, przyjęcia weselne, urodziny, chrzciny czy romantyczne kolację. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu niezwykłego nastroju, pływające świeczki będą absolutnym strzałem w dziesiątkę. Przy ich użyciu można tworzyć niezwykle oryginalne kompozycje wodne. Pokaźne, szklane naczynie, w którym umieścimy kolorowe kryształy, żelowe kule czy kolorowe kompozycję z piasków i kamieni. Do tego żywe pąki kwiatów unoszące na się powierzchni w akompaniamencie pływających świeczek. Taka dekoracja  jest niezwykle okazała, a jej wygląd sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie.

Pływające świeczki – wybierz coś specjalnie dla siebie

Pływające świeczki to szeroki, bogaty asortyment różnych kształtów oraz kolorów, dzięki któremu każdy może odnaleźć produkt skrojony na miarę swoich potrzeb, dopasowany do charakteru okoliczności. Jeśli szukamy pływających świec na przyjęcie weselne czy romantyczną kolację, warto pokusić się o świece w kształcie czerwonych serc. Dużą popularnością cieszą się także pływające świeczki w kształcie kwiatów – róże czy tulipany w różnych kolorach, są dekoracją niezwykle uniwersalną. Do naszej dyspozycji pozostają także urocze, zielone żaby czy najbardziej klasyczne modele, gładkie, o owalnym kształcie. Wybór zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę