Teraz Czytasz
Pierwsze zakupy dla nowego członka rodziny

Pierwsze zakupy dla nowego członka rodziny

Kompletowanie wyprawki dla niemowlęcia to spore wyzwanie, szczególnie dla młodych i niedoświadczonych rodziców. Każdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka i często kupuje pod wpływem emocji zamiast spokojnie zastanowić się nad listą najpotrzebniejszych przedmiotów.

Do tego dochodzą tak zwane dobre rady dziadków, krewnych i przyjaciół. Najlepiej jeszcze przed narodzeniem dziecka ustalić ścisłą hierarchię i kolejność zakupów – co będzie potrzebne natychmiast po urodzeniu, co nieco później a co chwilowo można sobie darować. Kocyk bawełniany dla niemowląt jest jedną z pierwszych pozycji na liście. Przyda się już przy opuszczaniu oddziału porodowego przez młodą mamę i przez kilka miesięcy będzie używany non-stop. Dlatego można zaopatrzyć się w kilka kocyków, lub delikatnie zasugerować rodzinie i znajomym, że jest to najbardziej pożądany prezent dla dziecka.

Jak wybierać kocyk bawełniany dla niemowląt?

Najtańsze na rynku są kocyki wykonane z tkanin poliestrowych. Są ładne i miłe w dotyku, ale mają jedną, bardzo ważną wadę – nie przepuszczają powietrza i bardzo łatwo mogą doprowadzić do przegrzania delikatnego ciała dziecka. Colorstories.pl to sklep, który oferuje kocyki wykonane wyłącznie z tkanin naturalnych – bawełny i włókna bambusowego. Dzięki temu kocyki sprawdzają się w różnych temperaturach i skutecznie regulują przepływ ciepła. W lecie nie dopuszczają do przegrzania, w zimniejszych miesiącach zapewniają niezbędną ilość ciepła. Colorstories.pl posiada wszelkie certyfikaty i gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów dla najmłodszych. Oprócz tego okrycia i bielizna niemowlęca oferowana przez colostories.pl wyróżnia się miłymi dla oka pastelowymi kolorami i ekologicznym opakowaniem prezentowym.

Ile kocyków bawełnianych dla niemowląt potrzeba w domu?

Przyda się z pewnością kilka, ponieważ na pewno wymagać będą częstego prania. Colorstories.pl oferuję specjalne kocyki na lato, w tym specjalne, ażurowe wykonane ze specjalnej tkaniny bambusowej przeznaczone na największe upały. Kocyki bawełniane można używać z powodzeniem prze cały rok. Na zimę przeznaczone są kocyki z tkaniny polarowej, doskonale zatrzymujące ciepło. Wszystkie kocyki z tkanin naturalnych nie powodują podrażnień skóry i mogą być używane przez dzieci z problemami alergicznymi. Bawełniane kocyki są bardzo łatwe w praniu i nawet po wielokrotnym praniu pozostają miękkie i przyjemne w dotyku zapewniając niemowlęciu najwyższy komfort i zdrowie.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę