Teraz Czytasz
O czym należy pamiętać, wybierając garnitur szyty na miarę?

O czym należy pamiętać, wybierając garnitur szyty na miarę?

Wybór garnituru szytego na miarę pozwala na pełne dopasowanie kroju ubioru do indywidualnych potrzeb mężczyzny. Dzięki temu jest on zarówno wygodny, jak i funkcjonalny. Garnitury na miarę cieszą się obecnie rosnącą popularnością i jest to związane ze wzrostem świadomości konsumentów w zakresie eleganckiego i dopasowanego wyboru. Sprawdzą się one nie tylko podczas uroczystości ślubnej, ale także na co dzień podczas spotkań biznesowych, czy wyjścia do eleganckiej restauracji. O czym należy pamiętać w momencie wyboru garnituru szytego na miarę?

Dlaczego wybrać szycie garniturów na miarę?

Powodów do ich wyboru jest minimum kilka. Szycie garniturów na miarę pozwala na pełne dopasowanie ubioru do potrzeb, charakteru i preferowanego przez mężczyznę stylu. Dzięki temu ten elegancki strój jeszcze lepiej oddaje osobowość właściciela, a ten czuje się w nim niezwykle swobodnie. Indywidualny projekt jest spójny z oczekiwaniami mężczyzny, co nie zawsze możliwe jest w przypadku modeli ogólnodostępnych w sklepach z garniturami. SCABAL zwraca uwagę na każdy detal, dzięki czemu od lat jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie szycia garniturów na miarę nawet dla najbardziej wymagających klientów. O czym powinieneś pamiętać w całym procesie?

Wybierz zaufanego partnera i najwyższej jakości materiał

Kluczem do zadowolenia mężczyzny jest wybranie doświadczonego partnera w zakresie produkcji garniturów szytych na miarę. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko ewentualnych błędów, poprawek oraz sprawiasz, że otrzymany produkt będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Oczywiście garnitur powinien powstać z najwyższej jakości materiałów, które będą wygodne w codziennej eksploatacji, wytrzymałe i niezwykle estetyczne. Prestiżowa marka SCABAL tkaniny tworzy we własnym zakładzie z tradycjami w Huddersfield w Anglii. Produkowane z niej garnitury cechują się najwyższą rynkową jakością, unikalną estetyką i oryginalnością. To gwarancja tego, że Twój ubiór będzie niepowtarzalny.

Zadbaj o dokonanie dokładnych pomiarów

Jeżeli coś ma być szyte na miarę, to podstawą dobrze wykonanej pracy są dokładne pomiary. W związku z tym należy odpowiednio zdjąć miarę z modela, a następnie przygotować ubranie uszyte na podstawie zebranych danych. Po tym etapie następuje czas na przymiarkę i wdrożenie ostatecznych poprawek. Te ostatnie związane są, z tym że od czasu zebrania miary do wyprodukowania garnitury mija kilka tygodni i w tym czasie sylwetka mężczyzny może się nieznacznie zmienić. Ponadto takie działanie ma na celu to, żeby garnitur idealnie leżał na swoim nowym właścicielu. Nowoczesna technologia sprawia, że pomiarów można dokonać we własnym zakresie i zamówić garnitur szyty na miarę w modelu zdalnym. Oczywiście przymiarka musi wówczas odbyć się w trybie stacjonarnym, aby końcowy efekt Cię zadowolił.

Na garnitur poczekasz około 3-4 tygodnie

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby otrzymany przez Ciebie garnitur był w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i zgodny z zamówieniem. Ręczne szycie na wymiar wymaga czasu, dlatego wymarzony strój otrzymasz około 3-4 tygodnie po pomiarach i złożeniu zamówienia. Uwzględnij ten czas w swoich planach, abyś mógł cieszyć się garniturem szytym na miarę podczas ślubu lub innego ważnego wydarzenia.

Z czego może składać się kompletne zamówienie?

Decydując się na garnitur szyty na miarę, dokładnie sprawdź zakres całego zamówienia. Może ono składać się z wielu elementów, z których następnie skomponujesz cały zestaw. W skład kompleksowej usługi szycia garnitury na miarę wchodzą m.in.: marynarka, spodnie, koszula, kamizelka, czy też buty. Dopasowanie wszystkich elementów sprawi, że w każdej sytuacji w garniturze będziesz czuł się niezwykle komfortowo i pewnie.

Z jakimi wydatkami powinieneś się liczyć?

Wpływ na ostateczną cenę garnituru szytego na miarę ma kilka czynników. Pod uwagę brana jest przede wszystkim wybrana tkanina, jej jakość, a także liczba elementów wchodzących w zamówienie. Standardowo ceny garniturów szytych przez SCABAL zamawiasz w firmie Spilliaert zaczynają od 3800 złotych. Najczęściej klienci zamawiają garnitury szyte z czystych wełen klasy S’100 (w tym przypadku cena wynosi ok. 5.000 zł), w przypadku wełny klasy S’130 ok. 6.000 zł). Poza tymi kategoriami tkanin, które są wybrane przez naszych klientów “na co dzień”, SCABAL oferuje całe mnóstwo innych tkanin (mieszanek z jedwabiem, z lnem, … ale również ekskluzywne wełny aż do S’250). Szczegółową wycenę otrzymasz po ustaleniu szczegółów z przedstawicielem marki, który weźmie pod uwagę wykorzystaną w projekcie tkaninę, a także zakres współpracy.

Jako Spilliaert oferujemy szycie na miarę najwyższej jakości garniturów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą pod adresem: https://spilliaert.com/

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę