Teraz Czytasz
Nie przegap okazji! Designerskie polskie meble dębowe MoonWood po niższych cenach.

Nie przegap okazji! Designerskie polskie meble dębowe MoonWood po niższych cenach.

W dniach 14 – 27 listopada organizujemy przedłużony Black Week, w którym obowiązywać będą zniżki na wszystkie meble z każdej kolekcji MoonWood. To nie lada gratka dla miłośników dobrego designu rodzimego pochodzenia. We wskazanym okresie meble z kolekcji BÓN kupić można z 20% rabatem, z kolekcji BOX i IRON OAK z 10% rabatem, a z kolekcji BASIC z rabatem 5%. Podpowiadamy, jakich mebli szukać w poszczególnych kolekcjach i wyjaśniamy, czym wyróżnia się każda z nich.

 

BÓN – wielofunkcyjne meble o wysmakowanym wzornictwie -20%

Meble BÓN uhonorowane zostały nagrodą w prestiżowym konkursie „Dobry Wzór 2021”. To bogata kolekcja, w której znaleźć można wykończone matowym lakierem dębowe komody, stoły, stoliki, szafki nocne, szafę, łóżka i regał. Przewodnią ideą, która przyświecała projektantom, była wielofunkcyjność mebli. Przejawia się ona przede wszystkim w zastosowaniu multizadaniowych dodatków – patery oraz lustra, które w łatwy sposób można przykręcać do mebli, a kiedy nie są potrzebne, szybko je wymontowywać. Design mebli BÓN jest zarazem prosty, jak i wyrafinowany. Uwagę zwracają w szczególności pieczołowicie wykończone metodą ryflowania fronty, co nawiązuje do dawnych rzemieślniczych tradycji. Regularne żłobienia dają ciekawy przestrzenny efekt, który potęgowany jest przez grę światła i cienia. Do otwierania szuflad oraz drzwiczek mebli służy praktyczny system typu push-to-open, który działa w oparciu o lekkie naciśnięcie ręką.

BOX – skandynawski styl z kroplą czerni i bieli – 10%

BOX to kolekcja komód, regałów, szafek rtv, półek i stolików idealnie wpisująca się w skandynawskie trendy. Meble wykonane są z olejowanego dębu, który zestawiliśmy z bardzo starannie wykończoną płytą MDF w kolorze białym lub czarnym. Wybór koloru należy do klienta, każdy mebel dostępny jest w dwóch alternatywnych wersjach. Aby wizualnie odciążyć meble, posadowiliśmy je na zgrabnych cienkich nóżkach. To wyraźny ukłon w stronę kultowego wzornictwa lat siedemdziesiątych. Kolekcja BOX cechuje się lekką i niezobowiązującą formą. To meble bezpretensjonalne, cieszące oko i projektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Ich zrównoważone geometryczne kształty porządkują optycznie przestrzeń i tworzą wrażenie ładu i harmonii. Jednocześnie efektowne kontrasty kolorystyczne nadają wnętrzom wyrazistego charakteru, a ciekawe usłojenie zastosowanego drewna skutecznie przyciąga i zatrzymuje wzrok. W szufladach uchwyty zastąpiliśmy łagodnie wyprofilowanymi wycięciami.

BASIC – przydatne stoliki, kwietniki i taborety – 5%

Jak sama nazwa wskazuje BASIC to kolekcja, która oferuje proste praktyczne rozwiązania. Znaleźć w niej można mnogość różnego rodzaju stolików i ławek. Wykonane są z drewna lub sklejki drewnianej, a ich blaty mają zróżnicowane kształty. W wielu modelach umożliwiamy klientowi wybór wysokości nóżek. Stoliki mogą mieć zróżnicowane przeznaczenie – od dodatkowego siedziska, poprzez kuchenny lub łazienkowy pomocnik, po miejsce do zakładania butów w przedpokoju. Mogą być również wykorzystywane jako kwietniki. W ramach BASIC wytwarzamy też pastelowe taborety i stoliki przeznaczone do pokoju dziecięcego. Wisienką na torcie jest w kolekcji dębowy okrągły stolik z półką. Piękne wybarwienie drewna i oryginalna forma projektu będą dopełnieniem każdego urządzonego ze smakiem wnętrza.

 

IRON OAK – stoły i stoliki o industrialnym DNA – 5 %

Kolekcja IRON OAK składa się z prostych stolików kawowych oraz stołów utrzymanych w loftowej stylistyce. Wybrać można pomiędzy okrągłymi a kwadratowymi blatami. Wykonane są z wysokogatunkowej klejonki dębowej, która została zabezpieczona transparentnym lakierem. Każda z efektownych nóg typu hairpin składa się z trzech metalowych prętów pomalowanych proszkowo matową czarną farbą. Stoły loftowe IRON OAK cechują się surową stylistyką. Dobrze wpisują się we wnętrza o charakterze industrialnym, jednak prosty projekt wkomponować można również w inne style wykończeniowe. Są solidne, ale dzięki rodzajowi zastosowanych nóżek nie obciążają wizualnie wnętrz. Zastosowanie drewna o naturalnym wybarwieniu przełamuje ascetyczny charakter projektów. Trafne połączenie form i zastosowanych materiałów sprawia, że stoliki loftowe mimo surowości mają w sobie wiele wdzięku.

Co łączy wszystkie kolekcje

Drewno do produkcji wszystkich naszych mebli pozyskujemy z polskich lokalnych lasów. Ograniczamy dzięki temu ślad węglowy. Stosujemy wyłącznie surowiec z plantacji, które legitymują się certyfikatem FCS (Forest Stewardship Council®) poświadczającym prowadzenie zrównoważonej gospodarki zasobami lasu. Do wykończenia mebli używamy bezpiecznych nietoksycznych lakierów i olejów. Wszystkie kolekcje powstają w oparciu o projekty stworzone przez polskich designerów. Proces powstania mebli – od projektu po wytwarzanie i sprzedaż – ma miejsce w Polsce. Nasze proekologiczne zacięcie ma również wyraz w akcjach, które organizujemy, na przykład produkcji budek lęgowych dla ptaków z odpadów sklejki.

www.moonwood.me

Materiał powstał we współpracy z moonwood.me

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2023 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę