Teraz Czytasz
Narożniki modułowe – rozkładane narożniki z funkcją spania do jakich wnętrz będą pasować?

Narożniki modułowe – rozkładane narożniki z funkcją spania do jakich wnętrz będą pasować?

Narożniki modułowe to rewelacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Meble modułowe potrafią odmienić klimat wnętrza oraz mają szereg ważnych funkcji. Znaczną popularnością cieszą się specjalne narożniki modułowe z funkcją spania. Takie meble świetnie sprawdzają się zarówno w salonie jak i w sypialni. W poniższym artykule omawiamy wszystko, co warto wiedzieć na temat narożników modułowych.

Meble modułowe – co to takiego?

Klasyczne narożniki niejednokrotnie prezentują się bardzo atrakcyjnie, jednak mają poważną wadę. Mianowicie: nie mamy możliwości zmodyfikowania jego ustawienia, co w przypadku niewielkich pomieszczeń może być znacznym utrudnieniem. Receptą na ten problem jest zakup mebli modułowych.

Narożniki modułowe posiadają specjalne elementy, dzięki którym mebel możemy samodzielnie ustawiać zgodnie z naszymi potrzebami i dostosowywać go do charakterystyki danego pomieszczenia. Narożniki mogą posiadać nawet kilkadziesiąt różnych elementów, które pozwalają na stworzenie łóżka z nawet czterema kątami prostymi. Nie ma się zatem co dziwić, że z roku na rok popularność mebli modułowych znacząco wzrasta.

Zalety narożników modułowych

Narożniki modułowe są zbudowane z kilku elementów, które można łączyć w zależności od potrzeb. Jest to niezwykle nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne coraz częściej stosowane w polskich domach. 

Z całego zakupionego kompletu możemy samodzielnie dostosowywać do własnych potrzeb oraz wybierać tylko te elementy, które są nam potrzebne. W trakcie wybierania poszczególnych modułów możemy także dostosowywać obicia, kolor oraz wzór modułów narożnika. Wszystkie moduły możemy łączyć na różne sposoby, a stworzony przez nas układ uzależniony jest wyłącznie od naszych upodobań. 

Narożnik modułowy – jakie wymiary będą najlepsze? 

Jakie wymiary powinien posiadać optymalny narożnik modułowy? Podobne pytania zadaje sobie wiele osób zastanawiających się nad zakupem tego typu mebli. Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie jest możliwe.

Każde mieszkanie ma nieco inne parametry i ograniczenia, dlatego tę decyzję należy podjąć samodzielnie. Warto wskazać, że znacznym powodzeniem cieszą się meble modułowe na wymiar – dzięki temu można idealnie dopasować narożniki do naszych potrzeb.

Narożnik z funkcją spania – do jakiego wnętrza będzie pasował?

Wśród mebli modułowych znaczną popularnością cieszą się narożniki skórzane z funkcją spaniaTaki narożnik to świetne rozwiązanie w salonie – zwłaszcza, gdy od czasu do czasu przyjmujemy gości bądź chcemy, by mebel ten służył nam do spania na co dzień.

Powierzchnia do spania jest możliwa do uzyskania przez dostawienie jednego z elementów do części kanapowej. Wielu producentów ma także w swojej ofercie modele z wyjmowanym, rozkładanym łóżkiem. Rozkładany model z funkcją spania sprawdzi się doskonale nie tylko w salonie, ale również w sypialni.

Narożnik z funkcją relax – dlaczego warto?

Wśród dodatkowych udogodnień, które są oferowane przez producentów narożników modułowych, nie można nie wspomnieć także o funkcji relax. Narożniki skórzane z funkcją relax są wyposażone w mocno zaawansowane możliwości regulacji. Meble z funkcją relax dają możliwość:

  • regulowanie zagłówka,
  • modyfikacji kąta nachylenia podnóżka,
  • modyfikacji kąta nachylenia oparcia.

Dzięki tej funkcji możemy zająć pozycję leżącą bądź półleżącą w zależności od naszych aktualnych potrzeb.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę