Teraz Czytasz
Naklejki na paznokcie – idealna ozdoba tradycyjnej hybrydy

Naklejki na paznokcie – idealna ozdoba tradycyjnej hybrydy

Standardowe, jednokolorowe paznokcie hybrydowe wyglądają świetnie. Jeszcze lepszy efekt można jednak uzyskać, dodając do nich różnorodne dodatki. Pyłki do paznokci, a także naklejki na paznokcie hybrydowe to absolutny hit nadchodzącego sezonu. Do jakich stylizacji można je wykorzystać? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Naklejki – rewolucja w hybrydach

Każda kobieta raz na jakiś czas ma ochotę trochę zaszaleć. Wówczas stawiamy na wystrzałową fryzurę albo oryginalne paznokcie. Do tego celu idealnie sprawdzą się naklejki na paznokcie hybrydowe. Można je wykorzystać do stworzenia wyjątkowego efektu, połączyć różne wzory i kolory. Taki efekt dzięki hybrydzie będzie jednocześnie trwały i nie zniknie po jednym wyjeździe albo imprezie. Kiedy za oknem jesienno-zimowa szaruga, tym bardziej warto poszukać pomysłu na wyjątkową stylizację paznokci. Dostępne są modele stonowane, jak i te w szałowych, fluorescencyjnych kolorach. Poszczególne elementy naklejek można też w dowolny sposób układać na powierzchni paznokcia.

Naklejki łatwe w aplikacji

Naklejki na paznokcie hybrydowe są bardzo łatwe w aplikacji. Kupuje się je w arkuszach, zabezpieczonych folią. Wybraną naklejkę wystarczy zatem wyciąć. Następnie odkleić folię, namoczyć w czystej wodzie lub zwilżyć płatkiem kosmetycznym. Dzięki temu odklei się od kartonika i będzie gotowa do aplikacji na paznokieć. Potem wystarczy ją położyć na paznokciu i docisnąć. Na koniec gotową stylizację paznokci trzeba utrwalić lampą led. Niezabezpieczona w ten sposób płytka może bowiem się oderwać, wytrzeć albo po prostu odkleić. Nie zaszkodzi też przeciągnąć jeszcze paznokcie bezbarwnym lakierem lub topem. Wiele naklejek wygląda tak, jakby ręcznie stworzono na płytce obraz, bogaty w bardzo drobne detale.

Naklejki zamiast skomplikowanych wzorków

Naklejki na paznokcie hybrydowe to również doskonała alternatywa dla trudnych do wykonania wzorków. Profesjonalne manicurzystki ręcznie tworzą bowiem rozmaite kształty. Rysują na paznokciach bałwanki, kwiatki, a także bardziej skomplikowane obrazy. Ta sztuka jest jednak trudna dla pań, stawiających swoje pierwsze kroki w manicure hybrydowym. Naklejki mogą jednak stanowić świetną formę zastępczą. Osiągnięty efekt jest niemal taki sam, a jednak łatwiej go uzyskać. W sklepach można natomiast znaleźć tak wiele wzorów naklejek, że łatwo je dobrać do każdej stylizacji oraz spełnić każdą fantazję. W sklepie internetowym Mylaq znajdziesz chociażby naklejki o tematyce wakacyjnej, kwiatowej, abstrakcyjnej, modele czarno-białe oraz kolorowe.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę