Teraz Czytasz
Muzyczny zawrót głowy w kolorze rubinu

Muzyczny zawrót głowy w kolorze rubinu

Idzie wiosna, a to oznacza, że porzucamy wszechobecną szarość i chłód na rzecz kolorów. Mówi się, że odcienie czerwieni najbardziej stymulują do działania, stanowią bombę energetyczną dla zmysłów, a przy okazji świetnie pasują do coraz częściej obecnego słońca na niebie. Cieplejsza aura sprzyja wyborowi nowej garderoby i dodatków. A co jeśli połączymy je z muzyką?

Karnawał wiecznie żywy

Końcówka zimy oznacza pożegnanie karnawału. Z tej okazji warto oddać się ostatnim szaleństwom i zaopatrzyć się w dobry nastrój oraz dobrany odpowiednio sprzęt grający, który uprzyjemni ostatnie chwile trwającej fety noworocznej. Dlatego zapraszając znajomych do siebie lub wybierając się na przyjęcie, warto pomyśleć o dobrym nagłośnieniu. Z pomocą przychodzą na przykład głośniki Fresh’n’Rebel z serii Rockbox Fabriq.

Najważniejsze cechy, która należałoby wziąć pod uwagę to oczywiście odpowiednia głośność, natężenie basów oraz pojemność akumulatora która bezpośrednio przekłada się na czas pracy urządzenia. Dzięki nim zyskamy pewność, że nic nie zakłóci dobrej zabawy. Dodatkowo, wybierając wspomniane głośniki, możemy skomponować je z kolorystyką wnętrza, gdyż pokryte są przyjemnym w dotyku tkanym materiałem.

Solo na czerwono

Bynajmniej nie oznacza to walki na śmierć i życie, ale oddanie się przyjemnym doznaniom zamykając się we własnym świecie ze słuchawkami na uszach. Dzięki dobrze dobranym słuchawkom możemy nie tylko docenić chwile samotności, ale też dźwięki, które docierają do naszej świadomości. Dlatego produkt wyposażony w technologię wzmacniania basu stanowi nie lada gratkę dla fanów dobrej jakości dźwięku.

Słuchawki bezprzewodowe (np. Caps) z opcją Bluetooth stanowią doskonały przykład na to jak swoboda ruchów i dobra jakość dźwięku mogą istnieć w dobrze dobranym duecie. Idealne nie tylko do korzystania w domu, ale przede wszystkim plenerze, podczas uprawiania sportów lub przejażdżki rowerowej, słuchawki w kolorze ciemnej czerwieni zdadzą egzamin na dodatek sezonu!

Dodaj sobie energii

Kolor głębokiej czerwieni kojarzy się nie tylko z pewnością siebie, ale też energią, która pobudza do działania. Kiedy jednak tej energii brakuje, warto się… podładować. Dlatego w przypadku wyczerpania się baterii w telefonie, tablecie czy innym urządzeniu przenośnym, warto mieć przy sobie odpowiednio dobrany powerbank o różnej pojemności 3000, 6000 i 9000 mAh.

 


Najmniejszy pozwala na jednokrotne naładowanie telefonu lub zapewnianie zasilania innym rozładowanym urządzeniom jak tablet, aparat fotograficzny lub iPod. Natomiast dzięki modelowi o pojemności 6000 mAh naładujemy dwukrotnie urządzenia o podobnych wymaganiach. Dzięki portowi 2.4 A ładowanie odbywa się dużo szybciej niż w modelach wyposażonych w standardowe porty. Wreszcie, największy pojemnościowo produkt z tej serii, Powerbank 9000 mAh pozwala aż na trzykrotne ładowanie telefonu. Powerbank posiada dwa porty USB, dzięki którym można ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Mając przy sobie wybrany model powerbanku możemy także cieszyć się jego głębokim, ciemnoczerwonym kolorem, który symbolizuje energię i radość.

Jeśli jakikolwiek kolor pasuje do wiosennego zawrotu głowy, to jest to na pewno głęboka czerwień. Tym bardziej korzystając z ulubionych urządzeń mobilnych warto więc odstraszyć zimową szarość i skorzystać z rubinowej odsłony ulubionych produktów i pokolorować swoją ukochaną muzykę.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę