Teraz Czytasz
Minimalistyczne umywalki ścienne Lua, które tworzą harmonijną całość z aranżacjami nowoczesnych łazienek

Minimalistyczne umywalki ścienne Lua, które tworzą harmonijną całość z aranżacjami nowoczesnych łazienek

Kolekcja LUA powstała z myślą o łazienkach urządzonych w nowoczesnym i jednocześnie minimalistycznym stylu. Wyróżnia się geometrycznymi kształtami poszczególnych elementów wyposażenia łazienki, które razem tworzą spójną całość i bardzo dobrze się prezentują. Z tego powodu łazienka urządzona z wykorzystaniem kolekcji LUA będzie cechowała się funkcjonalnością oraz harmonijnym designem. Warto przy tym zwrócić szczególną uwagę na umywalki ścienne, które zwracają na siebie uwagę za sprawą starannie zaprojektowanych kształtów oraz opcji zastosowania ozdobnych syfonów lub łazienkowej szafki.

Czym wyróżnia się nowoczesna kolekcja LUA?

Projektant będący autorem kolekcji LUA to Toan Nguyen – doświadczony twórca, który ukończył prestiżową szkołę ENSI w Paryżu, a następnie pracował przy różnych inspirujących projektach w Paryżu, Barcelonie i Madrycie. Dzięki temu nie tylko zdobył wyjątkowe umiejętności, ale poznał również światowe szkoły designu i panujące obecnie trendy. Dlatego kolekcja LUA pojawiająca się w ofercie marki Laufen jest odpowiedzią na bieżące potrzeby inwestorów, którzy pragną połączyć harmonię i minimalizm z zachwycającą funkcjonalnością. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że za sprawą swojego minimalistycznego i nieco uniwersalnego charakteru kolekcja LUA bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

Umywalki ścienne z kolekcji LUA – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Niewątpliwą zaletą umywalek ściennych są różne możliwości ich montażu. W przypadku kolekcji LUA inwestorzy mogą między innymi zdecydować się na umywalkę ścienną z widocznym ozdobnym syfonem. Mimo że syfony zwykle należały do tych elementów umywalek, które starano się ukryć za szafkami czy pod blatami, w kolekcji LUA stanowią one osobną, wyjątkową ozdobę. Wyróżniają się między innymi prostą, minimalistyczną konstrukcją, która bardzo dobrze komponuje się ze znajdującymi się w tej samej kolekcji bateriami umywalkowymi. Oferowane w serii LUA baterie zostały ponadto wyposażone w technologie ograniczające zużycie wody i energii, dzięki czemu stają się idealnym wyborem dla osób ceniących sobie ekologię oraz funkcjonalność poszczególnych elementów łazienki.

Za sprawą możliwości zastosowania widocznego ozdobnego syfonu umywalki ścienne LUA bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko w prywatnych łazienkach, ale również w przestrzeniach publicznych, w których montaż dodatkowych szafek łazienkowych nie jest konieczny. Dlatego z prezentowanego przez markę Laufen rozwiązania chętnie korzystają właściciele hoteli, apartamentów, a także nowoczesnych centrów handlowych czy restauracji.

Umywalki ścienne z kolekcji LUA można również zamontować w połączeniu z szafką łazienkową – wówczas wszystkie elementy montażowe oraz syfon znajdują się pod powierzchnią blatu, tworząc harmonijne i minimalistyczne wnętrze. Warto wspomnieć, że dodatkowe szafki łazienkowe bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku osób, którym zależy na jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni i na zyskaniu cennego miejsca do przechowywania.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę