Teraz Czytasz
Mini rozmiar z maxi korzyściami. Platformy wibracyjne marki Casada

Mini rozmiar z maxi korzyściami. Platformy wibracyjne marki Casada

Pracujesz kilkanaście godzin na dobę i masz coraz mniej czasu na odpoczynek? Z trudem znajdujesz wolną chwilę, aby pójść do siłowni na trening? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Postaw na ćwiczenia domowe lub potrenuj w biurze. Platforma wibracyjna Powerboard to urządzenie niewielkich rozmiarów, które nie zajmuje wiele miejsca, a umożliwia odbyć naprawdę efektywny trening. Poznaj wszystkie jej zalety i zamów wybrany model w internetowym sklepie producenta.

Platforma wibracyjna do ćwiczeń na brzuch i nie tylko

A zatem szukasz wielofunkcyjnego urządzenia do treningu, relaksacji i rehabilitacji? Jesteś we właściwym miejscu. Nie, nie masz omamów, to faktycznie możliwe, aby połączyć spełnienie tych trzech funkcji użytkowych w obrębie jednego modelu. Platforma wibracyjna zyskała zaufanie nie tylko właścicieli siłowni, ale także fizjoteraueptów prowadzących prywatne gabninety. Generuje wibracje, które przechodząc przez ciało, stymulują pracę wszystkich mięśni.

Osoby, które wypróbowały już platformę wibracyjną i stosują ją regularnie uważają, że do osiągnięcia założonych celów wystarczy poświęcić kwadrans na trening przez 3 dni w tygodniu. Oczywiście, różne są ambicje trenujących, ale z pewnością jest to minimum pozwalające zauważyć w krótkim czasie pierwsze efekty. Platformy Powerboard to akcesoria fitness, które mogą być także stosowane jako uzupełnienie intensywnych ćwiczeń lub być wykorzystane wyłącznie w celach relaksacyjnych.

Warto wiedzieć, że platforma wibracyjna nie jest przeznaczona wyłącznie do stania na niej. Dzięki walorowi stabilności może być używana także do wykonywania bardziej skomplikowanych ćwiczeń (pompki, przysiady, wykroki). Podczas każdej serii powtórzeń można odetchnąć poza platformą, ale pozostając na niej, w dalszym ciągu pracujące mięśnie będą pod korzystnym wpływem generowanych przez urządzenie wibracji.

Sprawdź platformy wibracyjne na: https://casada.pl/kategoria-produktu/fitness/platformy-wibracyjne

Platformy wibracyjne Powerboard – przekonaj się, co potrafią!

Naszą lupę analityczną podstawimy pod najbardziej zaawansowaną wersję platformy wibracyjnej, czyli model Powerboard 3.0. To produkt marki Casada, która od lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych akcesoriów fitness i urządzeń do masażu. Doświadczenie i możliwości technologiczne producenta sprawiają, że każda nowa wersja popularnego sprzętu zyskuje funkcje, które są postrzegane przez klientów jako użyteczne i sprzyjające osiągnięciu postawionego celu. Tak też jest w przypadku Powerboard 3.0.

Produkt został wyposażony w aż 99 poziomów prędkości, dzięki czemu użytkownik samodzielnie może regulować intensywność treningu lub masażu. Zaletą rozwiązania jest opcja stopniowania postępów i dostosowania urządzenia do aktualnych możliwości danej osoby. Zakres częstotliwości wibracji mieści się w przedziale od 8 do 22 Hz, a w nowej wersji zredukowano amplitudę drgań. To sprawia, że wibracje są mniej odczuwalne i obciążające dla stawów, przy czym wciąż w pełni spełniają swoje zadania.

Dodatkowo warto wspomnieć, że platforma wibracyjna Powerboard 3.0 daje możliwość ustawienia trzech pozycji wychylenia. Za sprawą tego rozwiązania można łagodnie przejść z treningu opartego na spacerze, do truchtu lub biegu. Urządzenie wyposażono także w trzy programy automatyczne (Rozgrzewka, Regeneracja i Interwał). To kolejna zaleta sprzyjająca zmianie obciążenia treningowego oraz poszerzająca zakres możliwości wykorzystania sprzętu.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę