Teraz Czytasz
Miejsce odpoczynku i przestrzeń do zabawy – namiot tipi w sypialni dziecka

Miejsce odpoczynku i przestrzeń do zabawy – namiot tipi w sypialni dziecka

Namiot tipi może być ulubionym miejscem do zabawy, i to nie tylko dla małych Indian, pięknym elementem wystroju dziecięcej sypialni, a także zaciemnioną przestrzenią do odpoczynku. Możesz wstawić go zarówno do pokoju małego dziecka, jak i kilkulatka, a szeroki wybór kolorów, materiałów i dodatków ułatwi znalezienie idealnego modelu dla każdego malucha i do każdego wnętrza.

Wspaniały dodatek zabawy, który pobudza wyobraźnię

Szukasz prezentu dla dziecka, a może po prostu chcesz wprowadzić do jego sypialni coś, co wzbogaci jego zabawę? Namiot tipi to wspaniały wybór. Jego nazwa odnosi się do prawdziwych namiotów indiańskich pochodzących z Ameryki Północnej, w których żyły plemiona koczownicze. Dziecięce namioty tipi zachowują również ich oryginalny stożkowaty kształt. Możesz opowiedzieć o tym dziecku – niech pobudzi swoją wyobraźnię i we własnej sypialni poczuje się jak członek plemienia polującego na bizony.

Namioty tipi mają w dziecięcych sypialniach niejedno zastosowanie. Mogą stać się schronieniem dla małych agentów wypełniających tajne misje, salą lekcyjną dla pluszowych misiów czy kryjówką podczas zabawy w chowanego. Pobudź wyobraźnię dziecka i zachęć je do kreatywnych zabaw, a nawet weź w nich udział i również stań się jednym z Indian czy tajnych agentów!

Przestrzeń, w której dziecko może się wyciszyć

W namiocie tipi dziecko może nie tylko świetnie się bawić, ale także odpocząć. Przytulny kącik z każdej strony okryty tkaniną namiotu sprzyja wyciszeniu, a maluch ma uczucie zamkniętej przestrzeni i prywatności. Do zestawu z namiotami ze strony https://bajum.pl/ dołączane są miękkie maty na podłogę i poduszki w ozdobnych kształtach zapewniające maluchom pełną wygodę.

Jako rodzic pewnie doskonale znasz te chwile, gdy dziecko staje się marudne i rozdrażnione ze zmęczenia. Maluchy szybko się męczą, a po zapewnianych im atrakcjach potrzebują chwili wyciszenia. Namiot tipi to wprost idealne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia, chwilę relaksu, spokojny czas spędzony wśród dziecięcych książeczek czy nawet krótką drzemkę.

Namiot tipi to również przytulny element wystroju wnętrza

W wielu domach dziecięce sypialnie są najbardziej starannie urządzanymi wnętrzami. Dzieciństwo to wyjątkowy, beztroski czas zabawy, a rodzice dokładają wszelkich starań, by pokoje ich pociech były miejscem, które temu sprzyja. Kolorowe, baśniowe aranżacje pobudzają wyobraźnie maluchów i tworzą przytulną atmosferę, w której dziecko bawi się, odpoczywa i nieustannie rozwija.

Namiot tipi może być nie tylko funkcjonalnym, ale i pięknym dodatkiem do sypialni dziecka. Na wygląd i styl namiotu wpływa przede wszystkim wybór materiału, którym się go pokrywa. Materiały te dostępne są w bardzo wielu kolorach i wzorach, w tym również w wersjach kilkukolorowych, by móc idealne dopasować je do aranżacji dziecięcego pokoju. Co więcej, w wielu modelach brzegi są obszywane ozdobnymi taśmami z frędzelkami czy pomponami, a do namiotu mogą zostać dołączone dodatkowe akcesoria jak duży łapacz snów czy podwieszana girlanda.

Artykuł promocyjny.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2024 Stylowymag.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń w górę